Lublin. Stanął w obronie siostry. Rodzeństwu grozi 10 lat więzienia

77

Rodzeństwo zaatakowało policjantów w Lublinie. Jeden z nich ma poważne obrażenia ciała i został zabrany do szpitala. Do zdarzenia doszło w parku na Bronowicach.

Lublin. Stanął w obronie siostry. Rodzeństwu grozi 10 lat więzienia
19-letni mężczyzna i 26-letnia kobieta (Policja)

W niedzielę wieczorem funkcjonariusze z KMP w Lublinie zostali skierowani do Parku Bronowice. Według relacji świadków były tam dwie agresywne osoby pod wpływem alkoholu.

Nie mogli uwierzyć własnym oczom

Gdy dojechali na miejsce, zobaczyli leżącego mężczyznę w kałuży krwi i kopiącą go kobietę.

W pobliżu był też drugi z uczestników zajścia. Gdy policjanci podjęli interwencję, sprawcy od razu skierowali swoją agresję w kierunku wywiadowców. Oboje zaczęli brutalnie bić funkcjonariuszy. Mundurowi byli kopani, duszeni i uderzani rękoma po całym ciele. – opisuje policja "Dziennikowi Wschodniemu".

W końcu jednak udało im się obezwładnić napastników. Mundurowi zadzwonili też po posiłki. Zatrzymani to 26-letnia kobieta i jej 19-letni brat.

Zarówno policjanci jak i pobity mężczyzna trafili do szpitala z obrażeniami ciała – informuje policja.

Okazało się, że pokrzywdzony był poszukiwany. Wstępne ustalenia policji sugerują, że 19-letni napastnik pił alkohol z siostrą i jej partnerem. Podczas libacji 26-latek miał obrazić swoją partnerkę. To bardzo nie spodobało się bratu kobiety, który postanowił sam wymierzyć sprawiedliwość.

Zarówno 26-letnia kobieta, jak i 19-letni mężczyzna byli w przeszłości notowani. Teraz policja aresztowała ich na 2 miesiące. Grozi im 10 lat więzienia.

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić