aktualizacja 

Ludzie patrzą na ten pług i nie wierzą. Nagranie z autostrady w Polsce

205

W mediach społecznościowych pojawiło się kontrowersyjne nagranie wideo, zarejestrowane na jednej z polskich autostrad. Kierujący uchwycił pojazd do odśnieżania, który tarł pługiem po asfalcie. Materiał zdobył ogromną popularność.

Ludzie patrzą na ten pług i nie wierzą. Nagranie z autostrady w Polsce
Komiczna scena została nagrana (Facebook)

Ostatnie dni nie są łaskawe dla kierowców. W wielu rejonach Polski pojawiły się intensywne opady śniegu, które w niektórych miejscach spowodowały prawdziwy chaos. Niestety, drogi pełne błota pośniegowego, w połączeniu ze słabą widocznością i minusowymi temperaturami, były gotową receptą na rozmaite wypadki samochodowe.

Warunki atmosferyczne popsuły również humory wielu drogowcom. Spadł na nich szereg obowiązków w postaci chociażby odśnieżania dróg. To właśnie na ich barkach po raz kolejny spoczęła odpowiedzialność za bezpieczeństwo polskich kierowców. W niektórych rejonach w akcji odśnieżania brały udział wszystkie dostępne sprzęty.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zostawił auto z otwartymi szybami. Nagranie kierowcy po śnieżycy w USA

"Tak zwane ostrzenie pługa na zimę"

Na jednej z polskich autostrad doszło do kuriozalnej sytuacji. Kierowca nagrał kamerą pojazd do odśnieżania, który zgarniał śnieg z drogi, na której go nie było. Materiał został opublikowany przez Lubuskich Łowców Burz na Facebooku. Pomimo braku puchu na asfalcie w samochodzie opuszczony był pług. Siła tarcia o twardą nawierzchnię była na tyle duża, że pojawiły się iskry.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Wideo zdobyło w sieci sporą popularność. Nie każdego dnia widuje się wszak podobne sceny. Głos w sprawie postanowili zabrać internauci, którzy zaczęli żartować z całej sytuacji. W ciągu zaledwie kilkunastu godzin pojawiło się ponad 200 komentarzy.

Tak zwane ostrzenie pługa na zimę - napisano w komentarzu pod filmikiem.
Przygotowania do odśnieżania. Jak spadnie śnieg, będą gotowi i nikt nie będzie narzekał - stwierdził z dystansem internauta.
Tarcie, czyli energia i ciepło! Asfalt się nagrzeje to śnieg nie poleży! Ale pomyślane! - wywnioskował komentujący.
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić