Łukaszenka nagrany. Co on wygaduje?!

Sporym zainteresowaniem cieszy się w mediach społecznościowych nagranie wideo z Aleksandrem Łukaszenką w roli głównej. Dyktator mówi na nim o pandemii koronawirusa. Aż trudno uwierzyć, że w obliczu rosnącej liczby zakażeń zdecydował się na wygłoszenie tych słów publicznie.

Łukaszenka nagrany. Co on wygaduje?!
Łukaszenka przemówił do obywateli (YouTube)

Aleksander Łukaszenka nie przestaje zaskakiwać. Białoruski dyktator nadal bagatelizuje pandemię koronawirusa, czego dał wyraz podczas jednego ze spotkań z obywatelami. Polityk wygłosił tam kontrowersyjną przemowę, która odbiła się szerokim echem na całym świecie.

Z wypowiedzi Łukaszenki wynika, że ten nie wierzy w prawdziwość pandemii. Podczas spotkania z obywatelami radził im, aby się za bardzo nie przejmowali koronawirusem, gdyż jego zdaniem największa choroba ludzkości jest w głowie.

Dyktator zwrócił się nawet do jednej z młodych kobiet w tłumie. Stwierdził, że ta ze względu na wiek nie powinna zwracać uwagi na COVID-19, gdyż wirus nie jest dla niej zagrożeniem.

Łukaszenka zwrócił się również do "międzynarodowych kanciarzy". Nie wiadomo, kogo dyktator miał konkretnie na myśli, ale oskarżył ich o wykorzystanie pandemii do celów zarobkowych. Podsumowując stwierdził, że czas zakończyć pandemię, a samo WHO przygotowuje już na to świat mówiąc o lecie 2022 roku.

Chcę powiedzieć tym wszystkim międzynarodowym kanciarzom "wystarczy". Już wywinęliście nam kieszenie na tyle, że nic już w nich nie zostało - mówił Łukaszenka.

Tymczasem zakażeń na Białorusi systematycznie przybywa. Jednocześnie niezależni dziennikarze ujawniali jakiś czas temu, że liczba zgonów i przypadków jest mocno zaniżona. Jeden z tamtejszych reporterów pandemiczną sytuację określił nawet "piekłem".

Zobacz także: Mobbing w Senacie? Nowe informacje. Mamy komentarz z opozycji
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić