Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
KLS
|

Ekstremalna metamorfoza. Chciał wyglądać "tak nieludzko, jak to możliwe"

9
Podziel się

Mężczyzna znany w Internecie jako "Czarna Depresja" ma osobliwy wygląd, który kosztował go fortunę. Wydał 12,5 tys. funtów, czyli prawie 70 tys. złotych na ekstremalną metamorfozę, w której skład wchodzą m.in. farbowanie gałek ocznych, rozszczepianie języka i tatuowanie twarzy.

Ekstremalna metamorfoza. Chciał wyglądać "tak nieludzko, jak to możliwe"
"Black Depression" (Instagram)
bFdNITpN

"Czarna Depresja" to 28-letni artysta zajmujący się ekstremalnymi modyfikacjami ciała z Rudaw w Niemczech. Przyznał się, że wydał 12,5 tys. funtów, czyli prawie 70 tys. zł na całkowitą zmianę jego wyglądu.

Metamorfoza

I nie są to byle jakie poprawki. Chłopak wytatuował sobie twarz, aby wyglądała jak puzzle, usunięto mu kawałki chrząstki ucha, przekłuto uszy i nos, a także naciągnięto i wytatuowano gałki oczne.

bFdNITpP

Do tego wszystkiego zrobił sobie tytanowe zęby i przeciął język. Wszystko, by "wyglądać najbardziej nieludzko jak to tylko możliwe".

Modyfikacja ciała fascynowała mnie od wielu lat. Mogę robić swoje, a nie to samo, co inni - twierdzi.
Mogę tworzyć i zmieniać swoje ciało tak, jak bym chciał. Nie podążam za trendem jak wielu innych ludzi. Przez lata wypracowałem własny trend, którego nikt inny nie nosi - dodaje.
bFdNITpV

"Czarna Depresja" po raz pierwszy rozpoczął swoją podróż, gdy miał 20 lat. Zdecydował się wówczas na procedurę rozszczepiania języka.

To jednak nie koniec. Niemiec nie jest jeszcze w pełni zadowolony ze swojego zmodyfikowanego wyglądu i planuje w najbliższej przyszłości dokonać jeszcze bardziej ekstremalnych modyfikacji

Internauci są pod wrażeniem determinacji chłopaka. W mediach społecznościowych pojawia się wiele komentarzy na jego temat.

bFdNITpW
Taki seksowny i fajny - skomentowała jedna z internautek.
Ładnie - wtórowała inna.

Influencer jest w związku z kobietą, która też jest entuzjastką modyfikacji ciała. Ma tak samo rozszczepiony język jak on.

bFdNITpX
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bFdNITqq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(9)
Hoho
2 dni temu
Można lizać na dwa otwory//
Taka prawda
7 dni temu
A nie lepiej przystawić do czoła spluwę i pociągnąć za spust???! Wtedy naprawdę będzie wyglądać nieludzko...tylko Trupio...
Sabinka
1 tyg. temu
Ojej On jest boski .
bFdNITqr
Dzinga
1 tyg. temu
Niech idzie do jakiegoś parku i krzyknie kocham pis 😂 to naprawdę będzie wyglądał nieludzko 😂i za darmo 😂😂😁
myslacy1
1 tyg. temu
niech robi co chce, ale jak straci wzrok, albo dostanie jakichś infekcji przez te modyfikacje, to to niech nie leci do niemieckiego nfz ( lub angielskiego bo nie wiem dlaczego cena w funtach) lub niech nie żebra na zbiórkach, tylko niech wtedy spieeerdala na drzewo, bo sam sobie to zafundowal. i to samo wszyscy inni jemu podobni.
To ktoś ,kto...
1 tyg. temu
Jego fani to potencjalni pscjenci psychiatrów.
Hmm
1 tyg. temu
No taki typowy sprzedawca z Żabki. :/ W sumie to mainstream proletariatu.
Lea
1 tyg. temu
Głowę niech sobie odetnie. Wtedy na pewno będzie wyglądał „ nieludzko”.
JaQ
1 tyg. temu
Kochani... To się leczy, a nie promuje...
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić