Magdalena Ogórek "demaskuje" TVN. "Głupszego wpisu nie widziałem dawno"

818

Magdalena Ogórek postanowiła przyjrzeć się bliżej prawnikowi, który w "Faktach" TVN został przedstawiony jako pełnomocnik migrantów koczujących przy polskiej granicy. Dziennikarka stwierdziła, że Patryk Radzimierski pracował wcześniej dla TVN. Na wpis Ogórek ostro zareagował poseł Lewicy Krzysztof Śmiszek.

Magdalena Ogórek "demaskuje" TVN. "Głupszego wpisu nie widziałem dawno"
Magdalena Ogórek podzieliła się z internautami wynikami swojego śledztwa (AKPA)

Gwiazda TVP "zdemaskowała" radcę prawnego, który reprezentuje migrantów próbujących przedostać się przez polską granicę na Podlasiu. Magdalena Ogórek podkreśliła, że Patryk Radzimierski jest powiązany z szeroko rozumianą opozycją. Prawnik miał bowiem wspierać sędziów skonfliktowanych z rządem Prawa i Sprawiedliwości.

Pełnomocnik niosący pomoc uchodźcom podpisany jako Patryk Radzimierski to Patrick Radzimierski – napisała w mediach społecznościowych dziennikarka TVP.

Magdalena Ogórek podzieliła się swoimi ustaleniami. Poseł Lewicy grzmi. "Co z tego wynika?"

Magdalena Ogórek zamieściła na Twitterze CV adwokata, podkreślając, że reprezentował on wcześniej stację TVN w sporach gospodarczych. Dodała, że współpracuje ze stowarzyszeniem sędziów Iustitia.

Na wpis byłej kandydatki SLD na prezydenta zareagował poseł Lewicy Krzysztof Śmiszek. Poseł Lewicy stwierdził, że "dawno nie widział głupszego wpisu".

Co z tego wynika? Ma różnych klientów. Może się Pani zdziwić, ale pewnie gdyby Pani do niego przyszła z prośbą o reprezentację pewnie także by się zgodził – skomentował polityk.

Jak dotąd Ogórek nie odpowiedziała na komentarz Śmiszka.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Obejrzyj także: Magdalena Ogórek kpi z Biedronia. Cięta riposta w programie

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić