Maja Sablewska zrobiła gorące zdjęcie. Fanki zachwycone

7

Maja Sablewska i Wojtek Mazolewski przebywają obecnie na greckiej wyspie. Muzyk niedługo rusza w trasę koncertową, ale na razie korzysta z uroków miejsca i odpoczywa.

Maja Sablewska zrobiła gorące zdjęcie. Fanki zachwycone
(Instagram)

Maja Sablewska zrobiła zdjęcie partnerowi - basiście Wojtkowi Mazolewskiemu. Na zdjęciu Wojtek Mazolewski leży zupełnie nagi na hamaku. Jego miejsca intymne okrywa jedynie materiał, z którego zrobiony jest hamak. Muzyk przytrzymuje go, aby fotografie nie uchwyciły niczego gorszącego. Jak przyznają internauci - zdjęcie ma wyraz artystyczny.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Para wyjechała na wakacje na Kalimerę. Odpoczynek wyraźnie sprzyja muzykowi, a humory dopisują obojgu, co widać po uśmiechach. Wystarczy spojrzeć na te zdjęcia, które pojawiły się w ostatnich dniach na kontach gwiazd na Instagramie.

Zobacz także: Maja Sablewska wyprowadziła się z Warszawy. Wszystko dla ukochanego

Wojtek Mazolewski już za kilka dni wyrusza w trasę koncertową. Podróże z zespołem zwykle oznaczają dla partnerów długą rozłąkę. W tym przypadku jest inaczej, bowiem Maja Sablewska zamierza być na wszystkich koncertach ukochanego.

Będę na wszystkich - czytamy pod zdjęciem, w którego opisie znajduje się lista miejsc, które muzyk wkrótce odwiedzi w ramach trasy koncertowej.

Na profilu celebrytki także znalazły się zdjęcia z greckiej wyspy. Równie gorące, co na profilu jej ukochanego.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: HNM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić