Makabra w Nottingham. Ustalono tożsamość zamordowanych 19-latków

148

W angielskim Nottingham doszło do ataku nożownika, w którym zginęło dwoje 19-latków oraz 50-letni mężczyzna. Policja ustaliła tożsamość nastolatków. Jest to Barnaby Webber oraz Grace Kumar. Rodzina młodego mężczyzny wydała oświadczenie po jego śmierci. Młodzi ludzie mieli wracać z imprezy, na której świętowali zdany egzamin.

Makabra w Nottingham. Ustalono tożsamość zamordowanych 19-latków
Ofiary ataku w Nottingham. Grace Kumar i Barnaby Webber (Facebook, The Castle School)

Na ulicy Ilkeston Road w centrum Nottingham w Wielkiej Brytanii we wtorek (13 czerwca) po godz. 4 nad ranem znaleziono zwłoki dwojga 19-letnich studentów. Trzecie ciało - 50-letniego mężczyzny - znaleziono około trzy kilometry od centrum. Po obławie udało się aresztować napastnika.

Nożownik miał dokonać także innego przestępstwa. Podczas przejazdu furgonetką - którą ukradł 50-letniemu mężczyźnie - po Milton Streeet, próbował przejechać trzy osoby. Te obecnie są w szpitalu, pod opieką lekarzy.

Policji udało ustalić się tożsamość zamordowanych 19-latków. Są to Grace Kumar i Barnaby Webber.

Rodzice Barnaby: był dopiero na początku swojej podróży w dorosłość

W środę (14 czerwca) stacja Sky News opublikowała oświadczenie wydane przez rodzinę chłopaka. Krewni wyznali, że "są całkowicie zdruzgotani z powodu tego bezsensownego morderstwa".

Całkowita dewastacja to za mało, by opisać nasz ból i stratę spowodowaną bezsensownym morderstwem naszego syna - napisali rodzice 19-letniego Barnaby, David i Emma Webber oraz jego młodszy brat Charlie.

Dodali, że "Barnaby był pięknym, błyskotliwym, bystrym młodym mężczyzną, mającym w życiu wszystko, na co może czekać". "Utalentowany i pełen pasji krykiecista, był w siódmym niebie, gdy dostał się do swojej uniwersyteckiej drużyny krykieta "- wspomina rodzina młodego mężczyzny.

W wieku 19 lat był dopiero na początku swojej podróży w dorosłość i rósł na wspaniałego młodego człowieka - przekazali krewni Barnaby.

"Była popularną członkinią reprezentacji Anglii do lat 16 i do lat 18"

Z kolei Grace Kumar była hokeistką. Hołd 19-latce oddał związek sportowy England Hockey. Wydanym oświadczeniu napisali: "Wszyscy jesteśmy głęboko zasmuceni wiadomością o tragicznej śmierci Grace".

Podkreślono w nim, że młoda kobieta była "popularną członkinią reprezentacji Anglii do lat 16 i do lat 18".

Nie żyje dwoje 19-latków. Wracali z imprezy

Z doniesień "Times" wynika, że studenci Uniwersytetu Nottingham zostali zaatakowani, gdy wracali do domu z imprezy po zdanym egzaminie.

Wiadomo również, że środę (14 czerwca) odbyło się przesłuchanie podejrzanego o morderstwo 31-letniego mężczyzny. Śledczy wciąż szukają motywu ataku nożownika.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić