Makabryczne odkrycie na wsi. Zwłoki Jana leżały na polu uprawnym

7

Nie milkną echa zaginięcia 81-letniego Jana L. Akcję poszukiwawczą przez ponad dwa tygodnie prowadzili policjanci oraz strażacy z powiatów chełmińskiego i świeckiego. We wtorek pojawiła się informacja, że funkcjonariusze odnaleźli ciało mieszkańca Chełmna na polu uprawnym.

Makabryczne odkrycie na wsi. Zwłoki Jana leżały na polu uprawnym
81-letni Jan L. zaginął 2 października (Policja)

Na zwłoki 81-letniego Jana L. natrafiano we wsi Papowo Biskupie w woj. kujawsko-pomorskim. Mężczyzna był poszukiwany od 2 października. Policjantów z Chełmna w akcji poszukiwawczej wspierali mundurowi z Torunia. Wspierali ich także strażacy ochotniczej straży pożarnej.

Funkcjonariusze zostali powiadomieni o ujawnieniu zwłok mężczyzny, które znajdowały się na jednym z pól uprawnych w miejscowości Papowo Biskupie. Ustalono, że jest to ciało zaginionego 81-latka – przekazał w rozmowie z "Super Expressem" oficer prasowy chełmińskiej policji podkom. Tomasz Zieliński.

Policjant dodaje, że w poszukiwaniach wykorzystano również drona. – Mundurowi sprawdzali i weryfikowali informacje, które do nich docierały. Niestety, pomimo podjętych działań, finał poszukiwań okazał się tragiczny – wyjaśnił Tomasz Zieliński.

Zwłoki Jana L. znalazła kobieta z psem. Policjanci mieli wcześniej sprawdzać ten obszar

Okazuje się, że na zwłoki Jana L. natknąć miała się kobieta spacerująca po polach z psem. Na uwagę zasługuje fakt, że policjanci sprawdzali wcześniej ten obszar.

Zwłoki leżały na prywatnym terenie, na polu uprawnym, w dodatku w koleinie od koła ciągnika rolniczego. Nie było ich widać z poplonu wysokiego na kilkadziesiąt centymetrów – opisują funkcjonariusze, cytowani przez portal chelmno.naszemiasto.pl.

Odnaleźli ciało 81-letniego mieszkańca Chełmna. Wykluczono udział osób trzecich

Nie jest jasne, w jaki sposób doszło do śmierci Jana L. Ciało 81-letniego mieszkańca Chełmna zostało zabezpieczone do sekcji zwłok. Ma ona dać odpowiedź na pytanie o przyczyny tragicznego wydarzenia. Śledczy wykluczyli już udział osób trzecich.

Obejrzyj także: Zabójstwo blogerki Gabby Petito. Śledczy z USA ujawnili przyczynę śmierci

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić