Angelika Karpińska| 

Makabryczne odkrycie. Szwagier znalazł w aucie ciało 47-latka

1

Na polnej drodze w Gostolinie (woj. mazowieckie) odnaleziono ciało 47-latka. Policjanci odkryli, że mężczyzna był poszukiwany. Ustalili również, co mogło być przyczyną jego śmierci.

Makabryczne odkrycie. Szwagier znalazł w aucie ciało 47-latka
Szwagier znalazł zwłoki 47-latka (Pixabay)

Makabrycznego odkrycia dokonał szwagier 47-latka. W aucie na polnej drodze w Gostolinie pod Płońskiem odnalazł jego zwłoki. Mężczyzna natychmiast wezwał na miejsce policję.

Zmarły 47-latek był poszukiwany

Okazało się, że 47-latek był dobrze znany organom ścigania. Miał na koncie kilka drobnych kradzieży i był poszukiwany przez policję w celu ustalenia miejsca pobytu.

Mężczyzna był zameldowany w Zdunach, ale już od jakiegoś czasu tam nie mieszkał. Funkcjonariusze przypuszczają, że mógł tułać się swoim samochodem.

Ciało mężczyzny było przykryte kocami, a na tylnym siedzeniu volkswagena passata znaleziono butlę gazową. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna zginął w wyniku zatrucia. Dokładna przyczyna jego śmierci będzie znana po przeprowadzeniu sekcji zwłok.

Było zimno, więc wszystko wskazuje na to, że mężczyzna dogrzewał się. Szyb w samochodzie nie miał otwartych, nie było wentylacji, mógł zgasnąć płomień, a ulatniał się gaz. Po przybyciu na miejsce karetki pogotowia ratunkowego lekarz stwierdził zgon, który nastąpił najprawdopodobniej w wyniku zatrucia - powiedziała portalowi plonskwsieci.pl Ewa Ambroziak z Prokuratury Rejonowej w Płońsku.

Zobacz także: Pościg policjantki za motocyklistą. Mężczyzna miał sporo na sumieniu

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić