Makabryczne odkrycie w domu 79-latki. Policjanci wciąż dochodzą do siebie

42

Clara Inés Tobón miała 79 lat i mieszkała samotnie. Ponieważ seniorka od dawna nie była przez nikogo widziana, zaniepokojeni sąsiedzi postanowili sprawdzić, czy wszystko z nią w porządku. Na miejscu znaleźli... zwłoki nadjedzone przez koty.

Makabryczne odkrycie w domu 79-latki. Policjanci wciąż dochodzą do siebie
Clara Inés Tobón mieszkała tylko z kotami. Po jej śmierci wygłodzone zwierzęta zaczęły zjadać zwłoki 79-latki (zdjęcie ilustracyjne) (Getty Images, Mario Tama/Staff)

Jak informuje "El Mundo", Clara Inés Tobón przeniosła się do Hiszpanii z Kolumbii. Poza zwłokami 79-latki w jej domu odnaleziono również ciała pięciu kotów. Kolejne dwa osobniki były bardzo wychudzone, ale wciąż żywe.

Przerażające odkrycie w domu 79-latki z Hiszpanii. Koty zaczęły jeść zwłoki

Clara Inés Tobón nie miała męża ani dzieci, a jej krewni mieszkają w Kolumbii. 79-latka utrzymywała towarzyskie relacje z sąsiadami i to właśnie oni podnieśli alarm, że seniorce prawdopodobnie stało się coś złego.

Sąsiadów zaniepokoili się, ponieważ nie widywali Tobón przez kilka tygodni. Wielokrotnie pukali do drzwi 79-latki, jednak nikt nie reagował, podobnie jak na próby kontaktu telefonicznego. W skrzynce seniorki wkrótce zaczęła zalegać poczta.

Zobacz także: Zobacz też: Chciał sprzedać zabytkową tablicę nagrobną. Niewiarygodna sytuacja w Lubuskiem

Sąsiadów nie niepokoił przykry zapach, jaki wydobywał się z mieszkania 79-latki. Jak tłumaczyli, byli do niego przyzwyczajeni, ponieważ Tobón mieszkała z wieloma kotami. Dodatkowo starsza pani cierpiała na manię zbieractwa – funkcjonariusze policji odnaleźli w jej domu liczne worki.

W wyniku sekcji zwłok potwierdzono, że Clara Inés Tobón zmarła z przyczyn naturalnych. Zgon 79-latki prawdopodobnie nastąpił aż trzy miesiące przed wejściem do jej mieszkania funkcjonariuszy policji. Zbadano również zawartość żołądków martwych kotów, w wyniku której potwierdzono, że żywiły się one ciałem swojej pani.

Policjanci powiedzieli nam, że to był najgorszy widok, jaki widzieli, odkąd zaczęli swoją pracę – przyznał jeden z sąsiadów zmarłej ("El Mundo").
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić