Angelika Karpińska| 

Makabryczne odkrycie "we wnętrzu" dinozaura. Znaleziono ludzkie zwłoki

89

Hiszpańska policja prowadzi śledztwo w sprawie śmierci 39-latka, którego ciało znaleziono w... posągu dinozaura. Wcześniej rodzina mężczyzny zgłosiła jego zaginięcie.

Makabryczne odkrycie "we wnętrzu" dinozaura. Znaleziono ludzkie zwłoki
Makabryczne odkrycie w posągu dinozaura w Hiszpanii. (Wikimedia Commons)

W posągu dinozaura w Santa Coloma de Gramenet, na przedmieściach Barcelony, odnaleziono zwłoki mężczyzny. Policja została zaalarmowana po tym, jak ojciec i syn, bawiący się w pobliżu, wyczuli nieprzyjemny zapach. Mężczyzna zajrzał przez dziurę do środka posągu i zobaczył tam ludzkie zwłoki - podaje BBC.

Na miejsce przyjechały trzy zastępy straży pożarnej. Strażacy rozcięli nogę dinozaura, aby wydobyć ciało.

Policja przekazała, że zmarły to 39-letni mężczyzna. Wcześniej rodzina zgłosiła jego zaginięcie. Prawdopodobnie nie doszło do przestępstwa.

Szokująca śmierć w Hiszpanii. To nieszczęśliwy wypadek?

Lokalne media podają, że mężczyzna próbował odzyskać telefon komórkowy, który upuścił i który wpadł do środka posągu. Gdy próbował po niego sięgnąć, sam wpadł do środka i utknął do góry nogami w nodze dinozaura, nie mogąc się ruszyć, ani wezwać pomocy.

Policja nie potwierdziła, w jaki sposób mężczyzna znalazł się wewnątrz posągowego dinozaura. Czeka na wyniki sekcji zwłok, aby dowiedzieć się, jakie były przyczyny śmierci. Posąg został usunięty z miejsca, w którym się znajdował.

Zobacz także: Szczątki 59 niemieckich żołnierzy z II wojny światowej. Niezwykłe odkrycie w Opolskim

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić