Aldona Brauła
Aldona Brauła| 

Małgorzata Trzaskowska założyła konto na Facebooku. "Powinnam dać się Wam poznać"

80

Małgorzata Trzaskowska założyła konto na Facebooku. Jak tłumaczy w pierwszym wpisie, zrobiła to, by dać się lepiej poznać i móc przekazać to, co jest dla niej istotne jako kobiety i obywatelki.

Małgorzata Trzaskowska założyła konto na Facebooku. "Powinnam dać się Wam poznać"
Małgorzata Trzaskowska założyła swoją stronę na Facebooku (Materiały prasowe)

Małgorzata Trzaskowska założyła profil na Facebooku. Żona Rafała Trzaskowskiego, obecnego prezydenta Warszawy oraz kandydata na prezydenta Polski, opublikowała także długi wpis, w którym wyjaśnia, dlaczego zdecydowała się na aktywność w mediach społecznościowych.

(...) w ostatnich tygodniach wspólnie z mężem zdecydowaliśmy, że Rafał będzie kandydował na Prezydenta RP. Uznałam więc, że i ja powinnam dać się Wam poznać. Mówić o tym, co jest dla mnie ważne jako kobiety, matki, żony, zaangażowanej obywatelki - napisała Małgorzata Trzaskowska.

Wpis Małgorzaty Trzaskowskiej zdobył ogromną popularność. Na tę chwilę (poniedziałek godz. 18:55) ma ponad 21 tys. reakcji i przeszło 5 tys. komentarzy.

Małgorzata Trzaskowska na Facebooku. Kolejna nowość w życiu

Żona kandydata pierwszy wpis na Facebooku zamieściła w poniedziałek 22 czerwca o godz. 12:23. Napisała, że to jej debiut, ale dodała, że nowości w jej życiu jest ostatnio dużo więcej.

Najpierw epidemia postawiła nasze życie na głowie. Z jednej strony, świat wokół zaczął pędzić, polityka i przyszłość naszych dzieci stały się tematami naszych codziennych rozmów i prawdziwej troski, a z drugiej strony – przez akcję "zostań w domu" niektóre sprawy zwolniły, spędzaliśmy ze sobą bardzo dużo czasu i musieliśmy niejednokrotnie nauczyć się na nowo funkcjonować w zmienionej rzeczywistości - stwierdziła.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Wybory prezydenckie 2020. Rafał Trzaskowski zmęczony kampanią? Borys Budka szczerze o debacie prezydenckiej w TVP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić