o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
JKM
|

Martwe zwierzęta na gałęziach drzew. Widok mrozi krew w żyłach

52
Podziel się

Przerażającego odkrycia dokonali leśnicy z woj. opolskiego. Na drzewach zaobserwowano martwe gryzonie. Zwierzęta są dosłownie ponabijane na gałęzie.

Martwe zwierzęta na gałęziach drzew. Widok mrozi krew w żyłach
W opolskim lesie można natknąć się na martwe zwierzęta ponabijane na gałęzie drzew (Nadleśnictwo Olesno, Maksymilian Dobosz)
bEEzwwcB

Ponabijane na gałęzie drzew gryzonie zauważono w Nadleśnictwie Olesno. Leśnicy wyjaśniają, że jest to zjawisko spotykane w przyrodzie. Odpowiadają za nie ptaki takie jak dzierzba czy srokosz.

Przerażające sceny w Opolskiem. Martwe zwierzęta na gałęziach

Spacerujący po opolskich lasach mogą się przerazić. Ciała zwierząt ponabijane na gałęzie w pierwszej chwili przywodzą na myśl kino grozy. Leśnicy podkreślają jednak, że nie ma się czego obawiać.

bEEzwwcD
Jeżeli traficie na coś takiego, a największymi ofiarami są drobne gryzonie i ptactwo, to znaleźliście spiżarnię dzierzby – podkreślają.

Gryzonie ponabijane na gałęzie. Leśnicy pokazali zdjęcia

Nadleśnictwo Olesno zamieściło w mediach społecznościowych zdjęcia niecodziennego zjawiska. Napisano, że podobnie do dzierzby zachowują się także inne ptaki.

bEEzwwcJ
Na naszym terenie spotkacie dzierzbę gąsiorek i srokosza. Ptaki swym rozmiarem umiejscowione gdzieś pomiędzy wróblem, a kosem. Upolowany nadmiar pokarmu przechowują w formie zapasów, które najczęściej nabijają na ciernie tarniny, robinii akacjowej, a nawet na drut kolczasty – stwierdzili leśnicy we wpisie na Facebooku.
bEEzwwcK

Obejrzyj także: Baligrodzkie niedźwiedzie na spacerze. Niezwykłe nagranie

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEEzwwde
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(52)
Raf
3 miesiące temu
Durniu, któryś to popełnił-wyjaśniam ci, że srokosz to też dzierzba. Tak samo jak gąsiorek. Nie chciało się zajrzeć do poważnych źródeł, ale "pisać" można...
lolista
3 miesiące temu
Jak ktoś o tym nie wiedział, to ma braki zarówno w wykształceniu (biologia, szkoła podstawowa) jak i z wiedzy klasycznej (motyw co najmniej w kilku powieściach).
Abc
3 miesiące temu
Jak zwykle komentarze na temat
bEEzwwdf
marco
3 miesiące temu
To teraz wiadomo dlaczego w Lubelskim znaleźli dzika na drzewie.
Strachu
3 miesiące temu
W sadach jest to stary numer.
Ssmanyss
3 miesiące temu
Kovidy zabiły proste bo nic innego teraz niema
Siuracz
3 miesiące temu
Aż mi się resident evil 8 przypomniało
Idiota
3 miesiące temu
To robita nowego szefa pewnej partii. Trzeba go aresztować i też zrobić to samo. Ale spoko już czlonkowie innej partii zabrał się do roboty...
Lepiej już by...
3 miesiące temu
Delta już nie modna, teraz jest delta plus a za rogiem czycha lambda. Do wiosny będzie jeszcze wariant sriraczi i pizdaczi, a później przyjd-ie kryzys finansowy i będziemy jeść mięso wyprodukowane z probówki (zdrowsze dla środowiska, nie koniecznie dla ludzi). Wtrzynanie hodowli świń juz się zaczęło w Polsce pod pretekstem ASF w okolicach hodowli.
Kornik
3 miesiące temu
No mnie to też raz kiedyś zmroziło, ale to było dawno i nie założyłem kaleson a było minus 17 abo to zimom było
Wiesbi
3 miesiące temu
Jestem wręcz przerażony , brakuje mi tam tego co jest odpowiedzialny za śmierć naszych polityków pod Smoleńskiem.
Dario
3 miesiące temu
Mrozi krew w żyłach to zapowiadana czwarta fala na jesień i atak delta na zaszczepionych czyli zmutowany wirus podobnie jest z grypą
Adammm
3 miesiące temu
Może Polacy powinni zrobić spiżarnię z części kleru i niektórych polityków?
bEEzwwcX
Robroy
3 miesiące temu
To właśnie przyroda, prawdziwa i nie pudrowania jak nos pudelka.Jeżeli kogoś uraża natura zwierząt i łka nad losem tych biednych myszek to zapraszam do psychologa. Jako społeczeństwo osiągnęliśmy poziom krytyczny negując prawa natury i forsując zasady kompletnie na bakier z jej logiką.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić