Jan Manicki
Jan Manicki| 
aktualizacja 

Masakra na Śląsku. Przejechał po mężczyźnie, który leżał na podjeździe

20

Ostatniej nocy koło Bielsko-Białej doszło do tragicznego wypadku. 45-latek przejechał mężczyznę, który leżał na podjeździe jego posesji. Nie ma pewności, czy poszkodowany zmarł na skutek potrącenia, czy też nie żył już wcześniej.

Masakra na Śląsku. Przejechał po mężczyźnie, który leżał na podjeździe
W Jasienicy koło Bielsko-Białej kierowca przejechał mężczyznę, który leżał na podjeździe jego posesji (Facebook, Bielskie drogi)

Do zdarzenia doszło we wsi Jasienica na Śląsku. Kierujący pojazdem miał nie zauważyć leżącego na podjeździe mężczyzny. Chciał wjechać na swoją posesję i najechał na 62-latka.

Wypadek na Śląsku. Najechał na leżącego na podjeździe mężczyznę

Nie wiadomo czy poszkodowany żył, gdy przejechał po nim samochód. Strażacy, którzy przybyli na miejsce musieli użyć narzędzi hydraulicznych, by wyciągnąć ciało spod auta. Mimo reanimacji 62-latek zmarł ze względu na rozległe obrażenia.

Kierowca, wjeżdżając przodem osobowym audi na swoją posesję, najechał na 62-latka. Kierujący był trzeźwy – opisał sytuację rzecznik prasowy policji w Bielsku-Białej Romab Szybiak

Śmiertelny wypadek w Jasienicy. Zbadają, czy mężczyzna żył

Policjanci pod nadzorem prokuratury, przeprowadzili oględziny kryminalistyczne miejsca zdarzenia. Zarządzona została sekcja zwłok, która ma wykazać to, czy mężczyzna nie żył w chwili, gdy został przejechany, czy też zmarł wskutek odniesionych obrażeń.

W akcji uczestniczyły trzy zastępy straży pożarnej dwa zespoły ratownictwa medycznego i kilka patroli policji.

Obejrzyj także: Wjechała w niego na skrzyżowaniu. Rower dosłownie wyleciał w powietrze

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić