Mata odpalił kolejną "bombę"! Milion odtworzeń w kilka godzin

12

Mata absolutnie nie spuszcza z tonu. Młody artysta wypuścił kolejny singiel, który błyskawicznie zyskał uznanie wśród słuchaczy. Sam teledysk w kilka godzin obejrzało milion internautów!

Mata odpalił kolejną "bombę"! Milion odtworzeń w kilka godzin
"La la la (oh oh) - Mata ft. White 2115 (YouTube)

Najnowszy kawałek Maty nosi tytuł "La la la (oh oh)". Jest to trzeci utwór zapowiadający album "Młody Matczak". Tym razem Mata zdecydował się na duet z White 2115. Klip cieszy się ogromną popularnością.

Mata non stop notuje sukcesy. Jego poprzedni singiel "Kiss Cam (Podryw roku)" w ciągu trzech tygodni obejrzało aż... 25 mln fanów! Ten wynik mówi sam za siebie.

Młody artysta z pewnością wierzy, że "La la la (oh oh) również osiągnie taki wynik. Jest to bez wątpienia utwór, który wpada w ucho i w stu procentach nawiązuje do wakacyjnego klimatu.

Zobacz także: Mata ft. White 2115 - La la la (oh oh)

Kim jest Mata?

Mata to absolwent Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Batorego w Warszawie. W maju 2020 roku zdał maturę międzynarodową, a obecnie studiuje polonistykę na Uniwersytecie Warszawskim.

Nie jestem dzieciakiem z bloków, tylko szczylem z klasy średniej, wychowanym na strzeżonym osiedlu, który zajawił się rapem przez "Jesteś Bogiem". Na początku miałem zresztą bana na ten film, bo tam przeklinali, a ja byłem wychowywany pod kloszem, więc obejrzałem go dopiero w gimnazjum. Moja przygoda z polskim rapem zaczęła się więc od Paktofoniki, ale wcześniej był też Eminem i 2Pac. Ludzie z mojego środowiska, z bananowych szkół, nie słuchali jednak takiej muzyki - mówił w rozmowie z Newonce.

Na muzyczny rynek wszedł za sprawą teledysku "Patointeligencja". O tym kawałku mówiło mnóstwo osób. Mata wzbudził nim dużo kontrowersji, ale i dyskusji, co z pewnością też było jego celem.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić