aktualizacja 

Mateusz Morawiecki złamał nogę. Pokazał, jak spędza czas wolny

73

W wyniku niefortunnego wypadku Mateusz Morawiecki złamał nogę. Sytuacja jest na tyle poważna, że były premier musiał przejść operację. Teraz Morawicki ma dużo czasu na odpoczynek – w mediach społecznościowych pokazał, jak spędza czas wolny.

Mateusz Morawiecki złamał nogę. Pokazał, jak spędza czas wolny
W wyniku niefortunnego wypadku Mateusz Morawiecki złamał nogę (GETTY, Thierry Monasse)

W ubiegłą niedzielę, 11 lutego, Mateusz Morawiecki uległ wypadkowi i złamał nogę. Jak ustalił "Fakt", Morawiecki przewrócił się przed kościołem nieopodal swojego domu, wychodząc ze mszy, w której uczestniczył. Upadek był na tyle pechowy, że doszło do złamania nogi w kostce.

- Po wczorajszym (niedziela 11 lutego – przyp. red.) spacerze jestem połamany, ale też z nutką optymizmu, bo mam nadzieję, że wszystko wróci do normy. Noga w gipsie. Jutro (wtorek 13 lutego — red.) okaże się, czy muszę mieć operację. Ale, tak naprawdę, jestem dobrej myśli - skomentował swój stan zdrowia Morawiecki w poniedziałek 12 lutego na Instagramie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Morawiecki podzielił się majątkiem. Kąśliwy głos z rządu

Dziennikarze "Faktu" dowiedzieli się od osoby z bliskiego otoczenia byłego premiera, że nie obyło się bez operacji. - Cały czas pracuje. Tylko w dniu zabiegu był wyłączony z obowiązków - zdradził informator "Faktu". Dodał ponadto, że Morawiecki czuje się dobrze, przechodzi rekonwalescencję i już wkrótce powróci do spotkań z wyborcami PiS.

- Gdy tylko lekarze wydadzą zgodę, to na pewno wróci do spotkań w ramach kampanii wyborczej. Cały czas przygotowuje kolejne wydarzenia w ramach Zespołu Pracy dla Polski - powiedział współpracownik byłego szefa rządu w rozmowie z "Faktem".

Okazuje się jednak, że Morawiecki ma również więcej czasu na odpoczynek. W mediach społecznościowych pochwalił się, co robi w czasie wolnym.

- Kto powiedział, że złamana noga ogranicza? Ruchowo pewnie tak, ale ile więcej miejsca dla wyobraźni... - napisał były premier na platformie X.

Wpis opatrzył zdjęciem kul i książką "Ostatnia twarz portretu" Jerzego Narbutta.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: PAA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić