Matka Elona Muska: "Bałam się, że skończy w piwnicy"

5

Maye Musk, matka Elona Muska, opowiedziała, jak wyglądało jego dzieciństwo i kiedy zaczął przejawiać swoje zdolności. 72-latka przyznała, że miała wiele wątpliwości w związku ze swoim najstarszym synem i jego karierą.

Matka Elona Muska: "Bałam się, że skończy w piwnicy"
(Getty Images)

Maye Musk, czyli matka Elona Muska, udzieliła wywiadu w poniedziałkowym wydaniu CBS This Morning. Opowiedziała, jak wyglądało dzieciństwo jej syna i kiedy zorientowała się, że jest geniuszem. Podczas promocji swojej książki "A Woman Makes A Plan" przyznała, że miała co do niego wiele wątpliwości.

3-letni geniusz

72-letnia modelka szczegółowo opisała, jak jej dzieci, czyli Elon, Kimbal i Tosca odkryli swoje pasje. Okazało się, że wszyscy od najmłodszych lat wykazywali predyspozycje do wykonywanych przez siebie dziś zawodów. Maye obawiała się, że najstarszy Elon zmarnuje swój potencjał.

Kiedy skończył trzy lata wiedziałem, że jest geniuszem [...] Ale nadal nie wiedziałam, czy dokona wielkich rzeczy, ponieważ wielu geniuszy po prostu ląduje w piwnicy, nie wykorzystuje tego - powiedziała.
Zobacz także: Zobacz też: Elon Musk ze sprzecznymi testami na koronawirusa. Jest wytłumaczenie

Maye wspomniała także, że jej syn stworzył pierwszy program w wieku zaledwie 12 lat. Gra komputerowa Blastar zrobiła wrażenie na studentach inżynierii, a po wysłaniu jej do jednego z magazynów Elon otrzymał 500 dolarów.

Powiedzieli: Wow, on zna wszystkie skróty. Nie sądzę, żeby zorientowali się, że ma 12 lat - dodała Maye.
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić