o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Karolina Woźniak
|

Matka i córka zamordowane. Policja aresztowała 17-latkę

2
Podziel się

Policja aresztowała trzecią osobę zamieszaną w podwójne morderstwo. Ofiarami była matka z córką, a do tragedii doszło w Windsor w maju.

Dwie kobiety zamordowano w ich własnym domu w stanie Connecticut. Aresztowano 3 nastolatków.
Dwie kobiety zamordowano w ich własnym domu w stanie Connecticut. Aresztowano 3 nastolatków. (Google Maps)
bEayOrVN

17-latka z Torrington została aresztowana w środę. Imię oskarżonej nie zostało ujawnione ze względu na to, że sprawczyni jest niepełnoletnia. Dziewczynie stawia się zarzuty spisku w celu popełnienia podwójnego morderstwa, a także o napaść pierwszego stopnia. Reszta oskarżonych również jest niepełnoletnia.

USA. Nastolatka aresztowana za podwójne morderstwo

Policja podaje, że dwoje nastolatków zostało aresztowanych w ubiegłym miesiącu. Zostali oskarżeni o morderstwo. Ofiarami były dwie kobiety. 78-letnia Sandra Marci i 55-letnia Marianne Dzurenka zostały znalezione rankiem 11 maja w domu przy Clover Street. Trzecia osoba została ciężko ranna podczas ataku, ale przeżyła.

bEayOrVP

Poszkodowana osoba została natychmiast przetransportowana do szpitala w Hartford. Aresztowani przebywają w ośrodku dla nieletnich w Bridgeport. Policja nie ujawniła, w jaki sposób kobiety zostały zabite ani co mogło być motywem.

Jak podaje The Hartford Courant, ofiary pracowały jako urzędniczki, które pomagały przy wyborach. Kobiety były znane w swojej społeczności. Zmarły mąż 78-letniej Sandry prowadził praktykę optometryczną w Windsor Optical.

bEayOrVV

Zobacz także: Kryzys w USA. Masowe protesty po śmierci George'a Floyda

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bEayOrWq
KOMENTARZE
(2)
HIhi
11 miesięcy temu
Bezsensowny artykuł.
pl.
12 miesięcy temu
Śmierć Kosteckiego to już trzeci zagadkowy zgon wśród osób związanych z aferą wokół rzeszowskich agencji towarzyskich. Za wiedzą ich właścicieli – pochodzących z Ukrainy braci R. – nagrywano tam polityków, którzy potem byli szantażowani. Agencje przez całe lata chronili oficerowie Centralnego Biura Śledczego Policji.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić