Kamil Karnowski
Kamil Karnowski| 
aktualizacja 

Matka zagłodziła ją na śmierć. Szokujące zeznania

64

Dramatyczne okoliczności śmierci nastolatki z USA dopiero wychodzą na jaw. Choć sprawą żyją media na całym świecie, dopiero podczas rozprawy rodzeństwo zmarłej w 2016 r. Natalie Finn wyznało jak wyglądało ich "rodzinne życie".

Matka zagłodziła ją na śmierć. Szokujące zeznania
(Facebook.com)

Dzieci przez lata były głodzone, bite i nie mogły wychodzić z pokojów. Również tam musiały załatwiać swoje potrzeby, bo matka zabroniła rodzeństwu korzystać z toalety. Wszystko dlatego, że dzieci były niepełnosprawne. W czasie rozprawy w Iowa w USA, wyszło na jaw, że 16-letnia Natalie została zagłodzona na śmierć przez własną matkę.

Mówiła jej, że skoro ona nie zamierza wstać, to nie dostanie jedzenia - zeznał brat zmarłej dziewczyny.

Prosić wyrodną matkę musieli dosłownie o wszystko. Bez pozwolenia nie mogli się kąpać, jeść, a nawet wychodzić z pokoju. Dzieci przez okna wymykały się z domu, by żebrać na ulicy o jedzenie i pieniądze.

Ostatnia noc była najgorsza. Chłopak opowiedział w sądzie o tym, jak razem z drugą siostrą podawali 16-latce wodę strzykawką, mając nadzieję, że to doda jej sił. Matka nakazała im jednak iść spać. Gdy obudzili się w nocy, znaleźli Natalie leżącą we własnych wymiocinach i nieprzytomną. Brat zmarłej zeznał również, że jego matka próbowała ratować córkę zanim pogotowie przyjechało na miejsce.

Zobacz także: Zobacz także: Pułkownik Wojska Polskiego pedofilem?

43-letnia Nicole Finn została oskarżona o zabójstwo. Dodatkowo zarzuca jej się narażenie dzieci na niebezpieczeństwo i znęcanie się nad nimi. Jej były mąż Joseph Finn, który nie mieszkał z rodziną, gdy doszło do śmierci Natalie, usłyszał zarzut zaniedbania dzieci i narażenia ich na niebezpieczeństwo. Jego proces rozpocznie się w styczniu - informuje Fakt.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić