Matka zauważyła dziwny ząb u dziecka. Lekarze rozłożyli ręce

172

Mama 11-tygodniowego chłopca nie mogła uwierzyć w to, co pewnego dnia zobaczyła w ustach swojej pociechy. Z dziąsła niemowlęcia wyrósł wielki, dziwny kieł. "Urosło z dnia na dzień" – mówi zszokowana kobieta.

Matka zauważyła dziwny ząb u dziecka. Lekarze rozłożyli ręce
Matka twierdzi, że dziecku z dnia na dzień wyrósł dziwny kieł (Facebook, Tara O'Brian)

Tara O'Brien z Irlandii dokonała szokującego odkrycia w ustach swojego 11-tygodniowego synka. Pewnego ranka zwykle spokojne dziecko nie przestawało płakać. Zaniepokojona kobieta podeszła do małego Oscara, by go nakarmić. Kiedy niemowlę otworzyło usta, matkę zamurowało.

Ząb wyrósł przez noc? Matka wpadła w panikę

Weszłam do niego około 7 rano. Zwykle daję mu smoczek, a on znowu zasypia na godzinę, ale wtedy ciągle płakał. Kiedy poszłam go nakarmić, znalazłam ząb w jego ustach. Urósł z dnia na dzień! – powiedziała O'Brien w wywiadzie dla "Irish Mirror".

Ząb był dziwnie szpiczasty i niezwykle duży jak na tak małe dziecko. Przerażona kobieta natychmiast zabrała Oscara do szpitala, jednak lekarze wydawali się tak samo zdezorientowani odkryciem jak ona. Po wizycie w drugim szpitalu matce zalecono konsultację z dentystą.

Stomatolodzy również nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli w buzi malucha. Ostatecznie dziwny kieł został usunięty. Lekarze potwierdzili, że rzeczywiście był to ząb, lecz nie potrafili wytłumaczyć, skąd wziął się w ustach tak małego dziecka. Oscar został na obserwacji, ale czuł się dobrze i wkrótce wrócił do domu.

Rodzina zabrała ząb do domu i planuje pokazać go Oscarowi, kiedy będzie wystarczająco duży. "Na początku byliśmy przerażeni, ale teraz widzimy zabawną stronę. Śmialiśmy się z mężem, to szaleństwo!" – powiedziała o’Brian.

Zobacz także: Dziecko w chodziku przed schodami. Dramatyczne nagranie z Azji
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić