Wróć na
Mateusz Domański
|

Matura z języka angielskiego. Arkusz, odpowiedzi, rozwiązania. Kiedy CKE poda wyniki?

0
Podziel się

W środę uczniowie kończący licea i technika przystąpili do matury z języka angielskiego. Dla wielu to jeden z najprostszych egzaminów. Jakie zadania pojawiły się na maturze? Kiedy wyniki?

Matura z języka angielskiego. Arkusz, odpowiedzi, rozwiązania. Kiedy CKE poda wyniki?
W środę egzamin z języka angielskiego (PAP)
bCXUUcpx

W środę o godzinie 9:00 maturzyści przystąpili do egzaminu z języka angielskiego na poziomie podstawowym. W arkuszu znalazły się zadania sprawdzające różne umiejętności.

Maturzyści musieli rozwiązać m.in. zadania weryfikujące umiejętności rozumienia ze słuchu. Pojawiły się również zadania sprawdzające umiejętności rozumienia tekstów pisanych, a także zadania, które zweryfikowały znajomość środków językowych.

Matura 2020. Dariusz Piontkowski mówi o ewentualnym przecieku. Egamin będzie unieważniony?

bCXUUcpz

To oczywiście nie wszystko. Abiturienci tradycyjnie mieli do napisania tekst użytkowy (list w formie tradycyjnej, e-mail, wypowiedź na blogu albo post na forum internetowym). Taka wypowiedź musi liczyć od 80 do 130 słów.

Kiedy arkusze trafią do internetu? Na ten moment trzeba trochę poczekać. Należy się ich spodziewać w środę po godzinie 14. Wówczas z pewnością zaczną pojawiać się również pierwsze odpowiedzi i rozwiązania zadań.

Matura 2020. Kiedy CKE poda wyniki?

Samo przystąpienie do egzaminu maturalnego wiąże się z ogromnym stresem. Uczniowie bardzo mocno przeżywają również czas, w którym muszą wyczekiwać informacji o wynikach swoich egzaminów.

bCXUUcpF

Kiedy Centralna Komisja Egzaminacyjna ogłosi wyniki? Ma się to stać najpóźniej 11 sierpnia. Maturzyści muszą zatem uzbroić się w cierpliwość.

bCXUUcqa
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(0)
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić