Aldona Brauła
Aldona Brauła| 

Rozwód Melanii i Donalda Trumpów? Nowe zaskakujące plotki

18

Nowe informacja na temat małżeństwa Donalda Trumpa. Melania Trump jednak nie rozwiedzie się z byłym już prezydentem Stanów Zjednoczonych? Jak twierdzi osoba z jej bliskiego otoczenia, Melania chce stabilizacji i nie przeszkadza jej brak czułości.

Rozwód Melanii i Donalda Trumpów? Nowe zaskakujące plotki
Donald i Melania Trump. (Getty Images)

Plotki o potencjalnym rozwodzie Melanii Trump i Donalda pojawiał się jeszcze w czasach pierwszy wyborów, w których kandydował Donald Trump. Za czasów prezydentury Republikanina co jakiś czas pojawiały się nowe doniesienia i zdjęcia ukazując ewidentnie niezadowoloną pierwszą damę. Melania unikała publicznych czułości i kontaktu z mężem.

Rozwód Melanii i Donalda Trumpów

Była doradczyni Trumpa Omarosa Manigault Newman twierdziła, że ich małżeństwo nie potrwa już zbyt długo. Melania miała rzekomo wstrzymywać się z pozwem, tylko aby uniknąć ostatecznego upokorzenia swojego męża podczas jego prezydentury.

Melania odlicza każdą minutę do czasu, gdy on opuści urząd i będzie mogła się rozwieść - twierdzi Omarosa.

Zobacz także: Aleksander Kwaśniewski o Donaldzie Trumpie: politycznie będzie mu trudno

Okazuje się, że Melania nie myśli o rozwodzie. Jak twierdzi R. Couri Hay, publicysta i dobry przyjaciel Melanii, była pierwsza dama nie chce się rozstawać, ponieważ marzy o stabilizacji w życiu.

Prawdopodobieństwo, że zostaną razem wynosi 99,99 proc. Byłbym naprawdę zszokowany, gdyby Melania rozstała się z mężem, rozwiodła się z nim. [...] Kiedy wyszła za mąż, pragnęła stabilizacji, stabilności uczuciowej, stabilności finansowej i jedyną rzeczą, która pozostała, jest to małżeństwo - powiedział R. Couri Hay.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić