DMX przedawkował. Dla legendy nadszedł właśnie decydujący dzień

22

DMX pozostaje podłączony do aparatury podtrzymującej życie. Raper przebywa w szpitalu od czasu tragicznego w skutkach przedawkowania narkotyków, które finalnie odprowadziło do zawału serca. Lekarze nie ukrywają, że dzisiejszy dzień będzie decydujący.

DMX przedawkował. Dla legendy nadszedł właśnie decydujący dzień
Raper DMX trafił do szpitala po tym, jak dostał zawału serca w konsekwencji przedawkowania narkotyków (Getty Images, Johnny Nunez/Contributor)

Earl Simmons, szerzej znany pod pseudonimem artystycznym DMX, trafił do szpitala w nocy z 2 na 3 kwietnia. 50-latek doznał ataku serca po tym, jak przedawkował narkotyki. Murray Richman, prawnik rapera, przekazał opinii publicznej, że jego klient został podłączony do aparatury podtrzymującej życie.

DMX w szpitalu. Środa będzie dla niego decydującym dniem

Steve Rifkind, menadżer DMX, przekazał opinii publicznej aktualne informacje na temat stanu zdrowia swojego klienta. Nie miał jednak dobrych wiadomości – organizm 50-latka nie jest zdolny do samodzielnego funkcjonowania.

Po tym, jak raper przedawkował narkotyki, jego mózg pozostawał niedotleniony przez prawie 30 minut. Przeprowadzone badania wskazały na jego niską aktywność. Według ustaleń TMZ decydującym dniem dla przyszłości DMX będzie środa 7 kwietnia – właśnie wtedy odbędą się najważniejsze testy.

Dopiero gdy lekarze przeprowadzą szczegółowe badania, rodzina będzie mogła zadecydować, jakie leczenie będzie najlepsze dla 50-latka. Rodzina regularnie odwiedza nieprzytomnego rapera, a jego fani gromadzą się przed szpitalem na czuwaniu i modlitwie.

DMX pozostaje w śpiączce, a jego życie jest sztucznie podtrzymywane. (...) Jutro przejdzie dalsze testy z zakresu funkcjonowania jego mózgu, po których jego rodzina zadecyduje, co będzie dla niego najlepsze. Doceniamy wasze modlitwy i wsparcie – oświadczył Steve Rifkind (TMZ).
Zobacz także: Zobacz też: Łona o wspieraniu artystów. Mówi, co mogą zrobić fani
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić