Koronawirus. Też to widzisz? Nabrał tak masę ludzi

21

Pewien Amerykanin postanowił wykorzystać noszenie maseczki ochronnej i zrobić żart. Mężczyzna zamówił jej specjalną wersję, aby zwracać na siebie uwagę innych i nagrywać wideo na TikToka.

Koronawirus. Też to widzisz? Nabrał tak masę ludzi
Maseczka stała się hitem (TikTok)

Czasy pandemii koronawirusa nie należą do najweselszych. Pewien Amerykanin postanowił to zmienić i rozweselił niektórych w bardzo pomysłowy sposób. Brian Parsley zamówił z sieci specjalną maseczkę ochronną, przez którą zwrócił na siebie uwagę.

Amerykanin zamówił maseczkę imitującą twarz z niewłaściwie założoną maseczką. Kolor skóry twarzy i materiału produktu okazały się niemal identyczne. Dzięki temu Parsley sprawiał wrażenie, że jego usta i nos są odsłonięte. Na dowcip nabierało się wiele osób, dlatego mężczyzna postanowił to udokumentować i opublikował kilka nagrań na TikToku.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Na pierwszym nagraniu mężczyzna zaprezentował nietypową maseczkę. Z racji dużego zainteresowania postanowił pokazać jej działanie w konkretnym miejscu. Parsley nagrał swoją wizytę w salonie samochodowym. Niedługo po wejściu został upomniany przez pracownika, aby poprawnie założył maseczkę. Amerykanin powiedział, że ma już ją ubraną, po czym zdjął ją. Nietypowy wynalazek wprowadził sprzedawcę w aut zachwyt. Przyznał, że element garderoby klienta jest super.

Wielka oglądalność

Nagrania mężczyzny w maseczce stały się bardzo popularne. Trzy filmiki w kilka dni obejrzało w sumie ponad 37 milionów internautów. Wielu z nich pytało się w komentarzach, gdzie mogą zakupić podobny produkt oraz dziękowano w komentarzach autorowi nagrania za poprawienie humoru.

Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić