Miasto widmo na środku oceanu. Dziesiątki osób je widziało

489

Tajemnicze "pływające miasto" pojawiło się na środku Oceanu Atlantyckiego. Widziało je kilkudziesięciu mieszkańców wybrzeża Hampshire, a niektórym udało się zrobić zdjęcia. Nie potrafią wyjaśnić, czego tak naprawdę byli świadkami.

Miasto widmo na środku oceanu. Dziesiątki osób je widziało
Miasto pojawiło się na środku oceanu. (Twitter.com)

"Miasto" można było zobaczyć w pobliżu południowego wybrzeża Anglii w Portsmouth. Na wodzie pojawiły się kształty, które wyglądały jak wieżowce. Według świadków sprawiały wrażenie jakby unosiły się daleko na Oceanie Atlantyckim.

Miasto nagle pojawiło się na wodzie

Arthur Scott, jeden ze świadków, zrobił zdjęcie tego "miasta na wodzie". Jak powiedział "The Sun", miraż był widoczny przez około godzinę.

Wyglądało jak miasto z bloku wschodniego na morzu. To najlepszy sposób, w jaki mogę to opisać. Ostatnio było sporo przypadków mirażu, w którym statki wydawały się unosić na horyzoncie, ale to nie było to. (...) Ten był nieruchomy, o wiele za długo i patrzyliśmy na to przez ponad godzinę – powiedział Scott.

"Pływające miasto widziało kilkanaście osób". Podobny miraż miał miejsce kilka dni wcześniej. Do portu dobił lotniskowiec HMR Prince of Wales, który "przez długi czas unosił się nad wodą".

Zobacz także: „Morderczy szerszeń”. Niepokojące doniesienia ze Stanów Zjednoczonych
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić