Michał Wiśniewski został ojcem. Po raz piąty

30

Lider Ich Troje ma się z czego cieszyć. Michał Wiśniewski ponownie został ojcem. Piąte dziecko piosenkarza to chłopiec o imionach Falco Amadeus.

Michał Wiśniewski został ojcem. Po raz piąty
Michał Wiśniewski został ojcem (AKPA)

Na świat przyszedł już piąty potomek Michała Wiśniewskiego. Takie informacje przekazał w sobotę rano "Fakt". Nowonarodzone dziecko Wiśniewskiego to chłopiec. Od dawna wiadomo było, że otrzyma imiona Falco Amadeus na cześć ulubionego piosenkarza Wiśniewskiego.

Michał Wiśniewski został ojcem. Po raz piąty

Tyle już wychowałem, że dam radę także przy kolejnym dziecku – przekonywał. – Moja cała rodzina się cieszy na tego maluszka, więc będę się musiał nim podzielić. To jest też ciekawe doświadczenie dla Xaviera, Fabienne i pozostałych dzieciaków. Nasza rodzina w końcu będzie się składać z dziesięciu osób, bo Maksa (syna Dominiki Tajner – przyp. red.) zawsze też będę traktował jak część swej rodziny – powiedział muzyk w rozmowie z "Faktem" jeszcze przed porodem.

Zarówno dla Wiśniewskiego, jak i jego żony będzie to piąte dziecko. Pola także ma już czwórkę pociech, które są owocami poprzedniego związku. Zanim artysta poznał obecną żonę, był związany z Magdą Femme, Martą Wiśniewską, Anną Świątczak i Dominiką Tajner

Pokoiku jeszcze nie ma, bo na razie Falco będzie przy rodzicach, czyli w naszej sypialni. Dostaliśmy już łóżeczko, wózek, no i już się zastanawiam, jak często będę budzony w nocy – śmiał się celebryta.

Wiśniewski może pochwalić się liczną rodziną. Z Martą „Mandaryną” Wiśniewską ma dwoje dzieci: Xaviera Michała i Fabienne Martę. Z Anną Świątczak piosenkarz ma dwie córki: Etiennette Annę i Vivienne Viennę.

Zobacz także: "Klatka po klatce" (on tour). Daniel Torres skomentował problemy z zbijaniem wagi przed galą KSW 58
Autor: DSM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić