Angelika Karpińska| 
aktualizacja 

Nauczyciel kanibalem? Odnaleziono szczątki. Mieszkańcy w szoku

1

Śledczy odnaleźli w Berlinie kolejne szczątki zaginionego 44-latka. Wszystko wskazuje na to, że padł on ofiarą kanibala. O makabryczną zbrodnię podejrzewany jest 41-letni nauczyciel.

Nauczyciel kanibalem? Odnaleziono szczątki. Mieszkańcy w szoku
41-letni nauczyciel z Berlina podejrzany o kanibalizm (Polizei Berlin)

W poniedziałek policjanci z Berlina odnaleźli ludzkie szczątki w dzielnicy Pankow. Badania potwierdziły, że należą one do 44-letniego Stefana T., który zaginął na początku września. Już wcześniej odnaleziono fragmenty jego zwłok. 8 listopada spacerowicze trafili bowiem na jego kości.

Psy tropiące doprowadziły śledczych do mieszkania 41-letniego Stefana R. Znaleziono tam piłę z ludzką krwią, zapas chemikaliów i pustą lodówkę. Odkryto także ślady krwi 44-latka, co doprowadziło do aresztowania nauczyciela chemii i matematyki.

Śledczy dotarli do wiadomości między domniemanym zabójcą a ofiarą na portalu randkowym dla gejów. Prawdopodobnie Stefan T. przed śmiercią umówił się z imiennikiem w swoim mieszkaniu.

Nauczyciel z Berlina podejrzany o kanibalizm

Policjanci znaleźli również dowody sugerujące, że podejrzany interesował się kanibalizmem. Nauczyciel szukał w internecie informacji na ten temat i udzielał rad innym użytkownikom sieci.

Ze względu na całkowicie pozbawioną mięsa kość i inne dowody podejrzewamy, że Stefan T. padł ofiarą kanibala - powiedział rzecznik policji.

Zobacz także: Kanibalizm wśród zdobywców Kremla

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić