aktualizacja 

Horror w Lizbonie. 700 razy wykorzystał seksualnie 9-latkę

55

W Lizbonie zatrzymano 49-letniego mężczyznę podejrzanego o ponad 700 przestępstw o podłożu seksualnym, których ofiarą padła 9-letnia dziewczynka. Mężczyzna trafił już do aresztu tymczasowego.

Horror w Lizbonie. 700 razy wykorzystał seksualnie 9-latkę
Horror w Lizbonie. 700 razy wykorzystał seksualnie 9-latkę (Istock)

Jak poinformowała w piątek portugalska policja, zatrzymano 49-letniego mężczyznę, który miał ponad 700 razy wykorzystać seksualnie 9-letnię dziewczynkę. Śledczy zapewniają, że zgromadzili w sprawie mocne dowody świadczące przeciwko podejrzanemu. 49-latek przebywa obecnie w areszcie tymczasowym.

Sprawca mieszkał w Lizbonie i był sąsiadem ofiary. Mężczyzna wykorzystał bliskość i zaufanie, którym obdarzała go dziewczynka i jej rodzina. Pedofil jest podejrzany o "niezliczone akty seksualne, które miały miejsce prawie codziennie, przez około dwa lata".

Jak wykazało śledztwo, do pedofilskich czynów dochodziło od 2018 roku do minionego września, kiedy rodzina ofiary dowiedziała się o przestępstwach.

Policja zidentyfikowała i zatrzymała mężczyznę, który po pierwszym przesłuchaniu sądowym trafił do aresztu tymczasowego. Nie wiadomo, czy podejrzany przyznaje się do zarzutów.

Zobacz także: Zobacz też: 500 zł dla nauczycieli. Ci mówią, że za mało, wiceminister odpowiada
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić