Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Mija 7 lat od wydania GTA V. Mimo to gra wciąż ma astronomiczną sprzedaż

3

W 2013 roku gra GTA V trafiła w ręce graczy. Czy dziś ktoś nazywa ją przestarzałą? Wątpliwe. Produkcja wciąż ma kosmiczną sprzedaż. Tylko ostatni kwartał przyniósł... 5 mln sprzedanych sztuk.

Mija 7 lat od wydania GTA V. Mimo to gra wciąż ma astronomiczną sprzedaż
GTA V wciąż ma rewelacyjne wyniki sprzedażowe (YouTube, PlayStation)

Gracze są po prostu zakochani w GTA. Niczego nie zmienia upływający czas i to, że Rockstar jest trochę leniwy. Dość długo każe czekać na "GTA VI". Póki co woli nadal monetyzować piątą edycję kultowej gry.

Portal polygamia.pl podaje, że od premiery "GTA V" trafiło do... 135 mln osób. W ostatnim kwartale nabyło ją 5 mln graczy. Te liczby bez wątpienia robią ogromne wrażenie.

Osoby odpowiedzialne za "GTA V" zrobiły wszystko, by grę odpowiednio wypromować. Użytkownicy konsol mogli korzystać z darmowego dostępu do gry. Gdy ta promocja się skończyła, wielu z nich postanowiło zakupić produkcję.

Czy na Playstation 5 i Xbox Series X zagramy w GTA?

Niebawem mamy doczekać się premier najnowszych konsol od Sony i Microsoftu. Rockstar szykuje się na ten moment. Zaserwuje graczom "GTA V" z szeregiem usprawnień technicznych, audiowizualnych i wydajnościowych.

Co ciekawe, przez trzy miesiące posiadacze PS5 będą mogli za darmo korzystać z "Grand Theft Auto Online". Póki co nie są jednak znane konkretne miesiące, a to ze względu na nieznaną datę premiery.

Czytaj także:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić