o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Mateusz Domański
Mateusz Domański
|

"Milionerzy". Internauci bezlitośni dla studentki. Wszystko przez trzech muszkieterów

92
Podziel się

Studentka z Koszalina spotkała się z drwinami ze strony internautów. To dlatego, że nie znała odpowiedzi na pytanie o trzech muszkieterów. Musiała pomagać publiczność.

"Milionerzy". Internauci bezlitośni dla studentki. Wszystko przez trzech muszkieterów
Internauci drwią ze studentki (Milionerzy, TVN)
bDJtTEOJ

Uczestniczka na pewno nie tak wyobrażała sobie udział w "Milionerach". Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej miała spore problemy z udzielaniem właściwych odpowiedzi.

Internautów szczególnie zdziwiło to, że nie znała trzech muszkieterów z powieści Aleksandra Dumasa. Pytanie "Mistrzami jakiej broni są Atos, Portos i Aramis z książki Aleksandra Dumasa" przysporzyło jej mnóstwo trudności. Do wyboru miała następujące odpowiedzi: szabli, szpady, włóczni i miecza.

Wspomniane imiona nie mówiły studentce nic. Totalnie nie wiedziała, jakiej broni mogli używać.

bDJtTEOL
Imiona brzmią jakby z greki, więc to może być włócznia... - mówiła.

"Milionerzy". Internauci zaczęli drwić

Studentka z Koszalina poprosiła publiczność o pomoc. W międzyczasie natomiast rozpoczęły się drwiny na Twitterze.

Musiała pomóc publiczność. Pani powiedziała, że nie jest to chyba popularna powieść - pisał dziennikarz Wojciech Szacki, autor tekstów w tygodniku "Polityka".
bDJtTEOR

Ironicznych komentarzy było więcej. Ktoś zażartował, że "jak potrwa zdalna szkoła, to dopiero będą efekty".

Po interwencji publiczności zdołała wskazać właściwą odpowiedź (B - szpady) na pytanie o trzech muszkieterów. Odpadła nieco później, gdy nie wiedziała, do czego wykorzystuje się softshell. Wskazała na gorsety. W sieci uznano, że to była większa kompromitacja niż niewiedza dot. muszkieterów. Abstrahując od tego, z programu wyszła z 40 tys. zł.

bDJtTEOS
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDJtTEPm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(92)
Dani
3 miesiące temu
Człowiek w miarę inteligentny, dąży do poznawania świata w różnych aspektach. Literatury, filmu, przyrody, polityki, techniki..wielu dziedzin. Po prostu, taka jest ludzka natura, chęć poznawania, odkrywania. Ta kobieta jest świadectwem tego, jak obecnie ludzie są ograniczeni. Podstawowa wiedza z internetu, bezwartosciowe seriale tasiemce, ogłupiające i powodujące regres umysłowy czyni z ludzi prawdziwych zombie. Widać teraz, że studia nie świadczą już o niczym. Zresztą, porównując moją edukację z lat 80 tych i mojego syna obecnie śmiem twierdzić, że w dzisiejszych czasach edukujemy niepełnosprawnych intelektualnie. Mój syn śmiał się i nie uwierzył, że w moich czasach za 3 błędy ortograficzne matura z języka polskiego była oblana. Bardzo zdziwiło go to gdy udowodniłem moje słowa. Tak czy inaczej, współczuję tej Pani. Jest bardzo uboga gdyż CV akurat ta powieść, jest tak slynna i popularna, że na przestrzeni ostatnich 25 lat, miała szansę conajmniej 100 razy oglądnąć film choćby pół godziny, z ciekawości. Widać jak jest ograniczona.
ghjkl
3 miesiące temu
Czasem podziwiam p. Huberta za cierpliwość i poczucie humoru. Ta kobieta właściwie nie znała odpowiedzi na ŻADNE pytanie, a to jej gadulstwo, wodolejstwo i lawirowanie było wyjątkowo irytujące. Każda poprawna odpowiedż to był strzał albo koło ratunkowe. Eliminacje chyba są "pisemne", bo mało kto wytrzymałby to jej gadanie i " logiczne wyciąganie wniosków" przy wyborze właściwej odpowiedzi. ŁO MATKO !! "Dumas to chyba Francuz, bo to nazwisko ma francuskie brzmienie . . ." Jednak to święta prawda, że milczenie jest złotem, niektórzy "gadający za dużo" swoim gadulstwem obnażają swoją niewiedzę i ignorancję, milcząc mogliby uchodzić za mędrców.
Pan
3 miesiące temu
To nie było najgorsze. Ona przez całe 30 min gadała. Non stop. I to same pierdoły. Hubert wymiekl. Ja też. Do tego warto zauważyć, że kobiety dostają prostsze pytania. To taka walka o prawa kobiet 😂
bDJtTEPn
wiciu81
3 miesiące temu
nie dało się tego oglądać, ona cięgle gadała, to byłą jakaś żenada jak lubię ten program to musiałem zmienić kanał bo nie dało się oglądać.
gość
3 miesiące temu
Ciekawe ile osób z tych hejtujących czytało tę książkę?
Najnowsze komentarze (92)
Lewica/KO
3 miesiące temu
są z pewnością zadowoleni ze swojego elektoratu
Stop
3 miesiące temu
Dajcie stop hejtowaniu- ilu z was zna odpowiedz na najprostsze pytania?!
Myśliciel
3 miesiące temu
Odezwali się inteligenci. Nie wiedziałem, że mamy takie mądre społeczeństwo. Wszyscy wszystko wiedzą. Wszyscy oczytani.
Figa
3 miesiące temu
Super dziewczyna podała błędna odpowiedz szpada muszkieterzy mieli miecz walonski a wygrała
Jasiu-o
3 miesiące temu
Efekty gimnazjum.
Stachu
3 miesiące temu
Dla mnie podstawowym pytaniem nie jest brak znajomości wiedzy na postawione pytanie tylko kto normalny ogląda telewizję, tvn i tego typu programy To jest dopiero dramat społeczeństwa oglupianego przez tego typu rozrywkę.
Rychu77
3 miesiące temu
To nie jest wielka gra! Do dziś czekam na przetłumaczenie brakujących w polskim języku, części o dzielnym kapitanie Jacku. Ilu z was wie o twórczości pracownika brytyjskiego wywiadu w czasie II wś, niemieckiego pochodzenia? Takich pytań może być wiele. To co jedni uważają za trudne dla innych jest łatwe. W takich teleturniejach pytania dzielimy na te, do których znamy odpowiedź albo nie znamy.
Yahoo
3 miesiące temu
Iść do „Milionerów” i nie wiedzieć nic o muszkieterach? Przecież to była scena otwierająca „Slumdog Millionaire” i nie znać tej powieści jest zwyczajnie strzałem w kolano.
bDJtTEPf
Michał
3 miesiące temu
A kobiety szczególnie kochały muszkieterów; do tej pory ich buty są dla gwiazdek porno i celebrytek fetyszem. Kobieta w takich butach i kalesonach to tak zwana emancypantka. Niestety gorzej z wykształceniem. Ale styl na tirówkę i męskie wysokie buciory to podobno wyrównują.
XyZ
3 miesiące temu
A czy przypadkiem muszkieterowie nie korzystali z rapierów ? Bo rapier to nie szpada.
Czes
3 miesiące temu
Publiczność też nie wiedziała w stu procentach
konfiv
3 miesiące temu
a co se bedzie śmietnik w głowie robić ,tera lyczy się szpecjalność i uwielbienie dla.. no kogo? Siebie samego!
lik
3 miesiące temu
Jeszcze bardziej niewiarygodne,że osoba z tak niskim zasobem wiedzy wygrała 40 tys. Ale to nie jeden z dziesięciu!!!
wik
3 miesiące temu
To wydaje się nieprawdopodobne,że osoby z tak małą wiedzą są studentami. Kiedyś nie do pomyślenia!
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić