Miłosne igraszki na ołtarzu. Nagranie z kościoła obiegło internet

228

W mieście Bree w Belgii doszło do skandalu obyczajowego. Para kochanków weszła do tamtejszego kościoła i zaczęła oddawać się miłosnym igraszkom na ołtarzu. Mężczyzna wszystko filmował, a nagranie trafiło już do sieci. Sprawa trafiła na policję.

Miłosne igraszki na ołtarzu. Nagranie z kościoła obiegło internet
Nagranie z kościoła obiegło już internet.

Do zdarzenia doszło 27 października w mieście Bree w Limburgii. Tamtejsza policja zabezpieczyła już nagrania i rozpoczęła śledztwo. Mimo iż film jest dobrej jakości, nie udało się zidentyfikować pary.

Para nagrała igraszki w kościele

Kochankowie, którzy uprawiali seks w kościele prawdopodobnie usłyszą dwa zarzuty: nieprzyzwoitego zachowania w miejscu publicznym, a także za rozpowszechniania materiałów pornograficznych.

Nie znam szczegółów, podobnie jak drugi ksiądz. Nie decydowaliśmy o złożeniu skargi, ale uważam, że jest to absolutnie niedopuszczalne. To nie tylko nieprzyzwoitość publiczna, ale także po prostu nadużycie Kościoła – powiedział w lokalnym radio diakon Jaak Janssen z parafii w Bree.

Ernest Essers z administracji kościelnej Bree otrzymał wideo przez WhatsApp. To on i mieszkańcy miasta stoją za skargą, która wpłynęła na policję w środę. "To przekracza wszelkie granice przyzwoitości, szacunku i rozsądku" – powiedział Essers w rozmowie z dziennikiem Nieuwsblad.

Kościół jest otwarty od godziny 8:00 do 17:00, co pozwala przypuszczać, że film został nagrany w biały dzień. Wewnątrz kościoła znajdują się kamery. Być może zapisy z monitoringu pomogą policji rozpoznać parę.

Zobacz także: "Sojusz między tronem a ołtarzem". Leszek Miller o Polsce
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić