Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
ESO
|

Schował się za maseczką i... To prawdziwy hit! Mają ubaw z ministra

32
Podziel się:

Carlos Galiana, minister innowacji w rządzie wspólnoty autonomicznej Walencji, wykorzystał obowiązek noszenia maseczki w przestrzeni publicznej do symulowania perfekcyjnej znajomości języka angielskiego.

Schował się za maseczką i... To prawdziwy hit! Mają ubaw z ministra
(YouTube)

Jedni narzekają na obowiązek noszenia maseczek w przestrzeni publicznej, inni wykorzystują ten nakaz do zrobienia czegoś naprawdę innowacyjnego. Podczas oficjalnej prezentacji Walencji do Europejskiej Stolicy Innowacji 2020 w konkursie finalistów minister Carlos Galiana za sprawą maseczki "wygłosił" w czwartek perfekcyjne przemówienie w języku angielskim, bez najmniejszego śladu hiszpańskiego akcentu.

Problem w tym, że minister Galiana... nie zna języka angielskiego. Jest natomiast wyszkolonym aktorem, więc postanowił wykorzystać swoje talenty - donosi "Guardian". Polityk wystąpił przed kamerą w maseczce zakrywającej usta i udawał, że płynnie mówi po angielsku, kiedy w rzeczywistości głos nie należał do niego. Galiana był dubbingowany przez native speakera.

Hiszpański minister gestykulował podczas minutowej prezentacji, poruszał ustami i zerkał na dokumenty, tak by przemówienie było jak najbardziej wiarygodne.

Władze Walencji wyjaśniły, że zostały zmuszone do zastosowania takiej formuły prezentacji, gdyż Komisja Europejska wymagała, aby na tym etapie konkursu burmistrz lub regionalny minister innowacji wygłosili przemówienie w języku angielskim. Burmistrz Walencji Joan Ribo miał jednak tego dnia ważne spotkanie, a Galiana nie zna angielskiego wystarczająco dobrze.

Internauci bezlitośni w komentarzach

Galiana subtelnie nawiązał do tego incydentu, publikując krótki post na Twitterze: "Czasami najgorsze decyzje tworzą najlepsze historie", stwierdził. Niektóre odpowiedzi pod tweetem sugerują jednak, że występ polityka nie dla wszystkich był zabawny, dlatego Galiana chwilę później usunął swój wpis.

Tymczasem internauci komentują krążące w sieci nagranie z wystąpienia ministra: "To teatrzyk kukiełkowy" - napisał jeden z nich. "Przecież to minister do spraw innowacji i trzeba przyznać, że dokonuje innowacji"- pisał inny.

Zobacz także: Zbigniew Ziobro zostanie na stanowisku? "Mam dobrą i złą wiadomość"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(32)
Zapytowywanie
2 lata temu
Dlaczego po Brexicie jest ,,wymagany" angielski a nie niemiecki?
Hahaha
2 lata temu
Dobre! Piąteczka!
Rodzic
2 lata temu
Duda też tak pownien robić. Po wysłuchaniu wypowiedzi naszego światłego Prezydenta w języku angielskim mój syn zaczął regularnie wagarować.
jarex
2 lata temu
To jest dobry patent dla naszego Dudy
aaa
2 lata temu
może "Misia" oglądał
Juzek
2 lata temu
Adrian THYS YS Duda też udaje, że potrafi coś powiedzieć po angielsku.
ciemnogród
2 lata temu
Tematy kontrowersyjne w okolicach dni wolnych od pracy , robi się standard , po to że z beznadziei ludziska sobie się odurzają od rzeczywistości dnia codziennego i wtedy być może "wychylą się za burtę " w komentarzach i można będzie kontrolować ludzkie nastroje .Ot i cała filozofia .
=r=o=b=o=
2 lata temu
Chcieliście innowacji w imię marksistowskiego postępu to ją macie. Ja osobiście mam lepszy pomysł. Wszelkie przemówienia do ludu powinny wygłaszać sex-lalki czyli tzw. nowoczesne lalki dla dorosłych. Spełniają wymagania postępu bo nawet żeńskie bywają zaopatrzone w męskie narządy. W kwestii wyglądu spełniają wymagania postępu. Teraz prawnicy powinny im nadać prawa człowieka albo na razie zarejestrować te lalki jako majątek fundacji. Jako środki trwałe fundacji byłyby prawie ludźmi. Takie lalki nie mogą być dyskryminowane więc w celu wygłoszenia poglądów fundacji mogłyby korzystać z dubbingu zupełnie legalnie. To jest przyszłość lewicowej polityki. Można humanizować w tym celu roboty ale lalki są tańsze.
Kiedyś...
2 lata temu
Od lutego 2006 r. Aleksander Kwaśniewski wykładał dla studentów Szkoły Służby Zagranicznej Edmunda A. Walsha, najstarszej tego typu instytucji w Stanach Zjednoczonych. Głównym obszarem specjalizacji byłego Prezydenta jest polityka w Unii Europejskiej, stosunki transatlantyckie oraz procesy demokratyzacji w Europie Środkowej i Wschodniej. Aleksander Kwaśniewski rozpoczął w dniu 19 kwietnia 2008 r. cykl wykładów na temat polityki międzynarodowej w Uniwersytecie Georgetown w Waszyngtonie. Tym samym zainaugurowany został drugi rok współpracy Pana Prezydenta z tą prestiżową uczelnią. Z uwagi na popularność wykładów oraz zainteresowanie studentów tematyką Europy Środkowej i Wschodniej, Senat uczelni zaproponował byłemu Prezydentowi przedłużenie kontraktu o kolejny rok – do końca I kwartału 2008 r. Aleksander Kwaśniewski ponownie objął prestiżową pozycję Profesora w Programie Globalnego Przywództwa (Distuinguished Scholar in the Practice of Global Leadership Program).
rest
2 lata temu
Nasz prezydent udaje, że podejmuje decyzje.
pam
2 lata temu
Na wszystkie ważne stanowiska w Polsce powinna być obowiązkowa znajomość język angielskiego, a szczególnie do europarlamentu.
kiel
2 lata temu
Duda powinien skorzystać z tego pomysłu.
WOJAK
2 lata temu
KACZYNSKI PRZY PIANINE UDAWAŁ ZE POTRAFI GRAĆ
skoro dziala
2 lata temu
Takie hiszpanskie Milli Vanilli.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić