o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Aniela Siwek
|

Mówią o nim "nowy El Chapo". Jest bezlitosny. Wkrótce może trząść Meksykiem

67
Podziel się

Juan Carlos Gonzalez może przejąć kontrolę nad najbardziej krwawym gangiem w Meksyku. Już teraz mówi się o nim "nowy El Chapo".

Mówią o nim "nowy El Chapo". Jest bezlitosny. Wkrótce może trząść Meksykiem
(YouTube)
bDfnCLsR

Jalisco New Generation Cartel (CJNG) działa na terenie 35 stanów w Meksyku i Portoryko. Jest odpowiedzialny za przemyt ponad 30 proc. wszystkich narkotyków, jakie trafiły do USA. Jego członkowie są brutalni i bezwzględni, a swoich rywali mordują na wiele bardzo brutalnych sposobów.

W 2015 roku grupa zabiła dziecko i mężczyznę za pomocą lasek dynamitu. Jak donosi meksykańska gazeta Reforma, wszystko zostało dokładnie sfilmowane.

bDfnCLsT

Juan Carlos Gonzalez kieruje już dwiema jednostkami kartelu - El RR i El Grupo Delta. Obecnie wraz ze swoimi ludźmi walczy z kilkoma innymi kartelami o terytorium w środkowym Meksyku. Kartel CJNG ma już na koncie m.in. zestrzelenie wojskowego helikoptera i zabicie dziesiątek urzędników państwowych. Wiele osób jest także bezustannie zastraszanych. 

W magazynie odkryli 345 tysięcy prezerwatyw. Nie uwierzysz co pracownicy z nimi robili

Jak donoszą media, wkrótce Gonzalez może się stać przywódcą całego gangu. Jego jednostki znacznie wzmocniły kartel, a metody zastraszania stały się bardzo skuteczne i znane.

Nowy szef ma zostać wybrany ze względu na pogarszający się stan zdrowia obecnego szefa - "El Mencho". Co więcej, według najnowszych danych amerykańscy i meksykańscy policjanci są coraz bliżej odnalezienia jego kryjówki. Obecnie nagroda za aresztowanie słynnego szefa kartelu wynosi 10 milionów dolarów.

bDfnCLsZ

Szefem kartelu powinien zostać syn "El Mencho", Ruben Oseguera-González ("El Menchito"). Został on jednak poddany ekstradycji do Stanów Zjednoczonych w lutym i usłyszał zarzut przemycania narkotyków na masową skalę.

bDfnCLtu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(67)
koroner
4 tyg. temu
Meksyk to państwo bandziorów,skorumpowanych policjantów i nieuczciwych polityków.Meksyk to kraj stracony dla cywilizacji.
babeo
4 tyg. temu
tam to sie dzieje rzeznia,za zadne pieniadze bym tam nogi nie postawil,za jakis czas wybija wszystkich i zostanie tam sam cartel CJNG
Gun
4 tyg. temu
Jest popyt to jest i podaż. Jakby Amerykanie tyle nie ćpali a właściwie nie zaczynali brać to by było mniej przestępstw. Inna droga to legalizacja, bo wojny narkotykowe nic nie dają tylki generują koszty
bDfnCLtv
Mm27
4 tyg. temu
Gdyby chcieli to by z ziemią zrównali ten kartel. Po prostu rząd Meksyku jak i usa ciągnie z tego potężne zyski.
🤔🤔🤔
4 tyg. temu
Bo władza mu na to pozwoli.
Najnowsze komentarze (67)
lolotobolo
4 tyg. temu
Do EKONOM.NIE ZROZUMIALES ALUZJI,A TO JUZ NIE MOJA WINA.
Weee
4 tyg. temu
niech im zrobia falszywe badanie na Covid i zamkna kartel jak sa tacy madrzy... proste! :)
bibliamowipl
4 tyg. temu
Religijna tradycja Latynosów czci obrazów, figur jako bunt przeciw Bożemu przykazaniu "Nie czyń podobizny aby się kłaniać"-Wyjścia 20,4.5 jest wypowiedzeniem Bogu ochrony i oddaniem się pod kuratelę demonów. Naturalne więc że w takim kraju żądzą bandyci - posłuszne marionetki demonów, a rządy cywilne są na przegranych pozycjach. Polska jako dziedzictwo kontrreformacji coraz bliżej Ameryki Łacińskiej, coraz dalej od Europy strefy Reformacji. Spełniają się przekleństwa dla narodów odrzucających Boży porządek zakazujący bałwochwalczych tradycji. Jak napisano w księdze kapłańskiej 26 rozdział i Powtórzonego Prawa rozdział 28.
hehehe
4 tyg. temu
A co na to Maryja z Guadalupe
Mg3
4 tyg. temu
W czasie takiej techniki nie wiedza gdzie mieszkają itd to nie pustynia....
Mały zuczek
4 tyg. temu
Spokojnie nad wszystkim czuwa wywiad USA wybija się i będzie lepiej kontrolować jednego niż paru, nie piszcie tych głupot to co przyjeżdża do usraela przez Kanade to jest główną trasą dostaw służby czuwają meksykańską ścieżką to tylko taki dodatek pismaki waszą wielką sensację a to tylko takie wiosenne porządki w branży
J O
4 tyg. temu
w POlin jest tak samo
Zielona
4 tyg. temu
Jak walisz to jest zrobione bo inaczej będę cię odwrócił i myśli , że to ty... Wiadomo im więcej tym idzie w prądzie logiczne
bDfnCLtn
Nosownik
4 tyg. temu
Orzeł pod dobrymi skrzydłami... cały ja.. dobry temat
pol
4 tyg. temu
a napiszecie kiedys jak kartel zwany Armia USA przemyca 4 tysiace ton heroiny z afganistanu do europy,ameryki polnocnej,australii,rosji itp.
Marian
4 tyg. temu
widziałem go dzisiaj pod Żabką w Pruszkowie jak musiałem zakupić kefir i piwo po wczorajszej imprezie. Gdzie mam się zgłosić po moje 10 000 000$?
Xyzdd
4 tyg. temu
Meksyk kraj telenoweli teraz bedzie neszcze jedna 'tajemniczy skok babci na firanke'
max
4 tyg. temu
Nigdy nie zniknie problem handlu narkotykami bo jest on kontrolowany przez państwa Meksyk USA Kolumbia i inne .Gdyby narkotyki zniknęły powstał by problem leczenia milionów uzależnionych, a koszty musiały by ponieść społeczeństwa .
Jacek
4 tyg. temu
Przemoc i pieniądze... Kiedyś przemoc była domeną marginesu i jeśli stamtąd wylazła skręcało się jej łeb, dziś oświeceni i postępowi siadają przed telewizorami i płacą za transmisje ociekające przemocą, taka zabawa nowobogackich. Dzieci rosną w kulcie silnej ręki i braku szacunku a potem, to już z górki... Ale, kto bogatemu zabroni...
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić