aktualizacja 

Zbigniew Ziobro na Pomorzu. Posłanka pokazała SMS-y z Elbląga

523

Posłanka Marta Wcisło opublikowała na Facebooku treść wiadomości SMS, które miał otrzymać pewien mieszkaniec Elbląga. Z ich treści wynika, że w zamian za udział w spotkaniu ze Zbigniewem Ziobro jego podopieczni zostaliby wynagrodzeni finansowo.

Zbigniew Ziobro na Pomorzu. Posłanka pokazała SMS-y z Elbląga
Czy ministerstwo płaci za udział w spotkaniach z Ziobro? (PAP)

Niedawno przerwany objazd po Polsce Jarosława Kaczyńskiego wzbudziła wiele kontrowersji. Niejednokrotnie osoby, które chciały uczestniczyć w spotkaniach z politykiem, nie były wpuszczane na salę, a polityk miał przyjeżdżać w asyście autokaru pełnego podstawionej publiczności. Widać to było w trakcie wystąpień, kiedy zamiast pytań z widowni, Kaczyński wysłuchiwał listów dziękczynnych, odczytywanych z kartki przez partyjnego kolegę.

Przed startem kampanii spotkania organizuje nie tylko Jarosław Kaczyński. 1 sierpnia w Bibliotece Elbląskiej im. C.K Norwida w Chojnicach o godzinie 16:30 odbyło się spotkanie ze Zbigniewem Ziobro. Do wzięcia udziału w wydarzeniu z ministrem sprawiedliwości zachęcał rzecznik prasowy Lasów Państwowych Michał Gzowski.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Czy ministerstwo płaci za udział w spotkaniach z Ziobro?

Podejrzenia w sprawie spotkania ministra sprawiedliwości w Elblągu przedstawiła Marta Wcisło. Posłanka Koalicji Obywatelskiej opublikowała na Twitterze fotografie, które otrzymała od jednego z mieszkańców tego miasta. Zdjęcia mają przedstawiać wiadomości SMS, które zawierają interesującą propozycję.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Trudno uwierzyć w treść SMS-ów, które otrzymał mężczyzna. Nieznana osoba poinformowała go o dwóch spotkaniach ze Zbigniewem Ziobro, które 1 sierpnia miały odbyć się kolejno w Krzewsku oraz Elblągu. Z wiadomości wynika, że zaproponowano, aby w obu wydarzeniach wzięli udział druhowie. Co ciekawe zagwarantowano, że za udział w spotkaniach każdy z nich otrzymały od ministerstwa wynagrodzenie pieniężne w wysokości tysiąca złotych. Nie wiadomo, kto konkretnie był autorem wiadomości, jednak Marta Wcisło zapowiedziała, że wystąpi z zapytaniem poselskim w tej sprawie do ministerstwa.

Zobacz także: Tanie wycieczki na wakacje 2022? Ekspertka zdradza najlepsze daty
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić