aktualizacja 

Młody kasjer okradał szefową. Nie uwierzycie, w jaki sposób to robił

53

Pracownik jednego ze sklepów na terenie Białołęki wpadł na "genialny" pomysł, jak sobie dorobić. Dzięki niemu młody mężczyzna "wzbogacił się" o prawie 15 tys. zł. Jednak sielanka nie trwała zbyt długo, gdyż właścicielka obiektu handlowego zaczęła coś podejrzewać. W efekcie 19-latek został zatrzymany przez policję, a następnie usłyszał zarzut. Grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Młody kasjer okradał szefową. Nie uwierzycie, w jaki sposób to robił
Zdjęcie ilustracyjne (Pixabay, radoslaw_zmudzinski)

Na policje zgłosiła się kobieta, która prowadzi sklep na terenie Białołęki. Zrobiła to, gdyż zdziwił ją brak asortymentu, który powinien być dostępny w sprzedaży.

W związku z brakami produktów zgłaszająca przeprowadziła małe śledztwo, w którym uważnie przyjrzała się pracy kasjerów. Jeden z nich szczególnie zwrócił jej uwagę.

"Z raportów kasowych, jakie wykonała, wynikało, że młody mężczyzna wykonał ponad 1600 zwrotów produktów od klientów. Kobieta przyjrzała się jego pracy na kamerze monitoringu. Jej podejrzenia wobec 19-latka szybko się potwierdziły" - informuje policja.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: W rodzinie Pauliny Sykut-Jeżyny szykują się wielkie zmiany! Prezenterka ujawnia szczegóły

Z przekazanych informacji wynika, że gdy klient opuszczał sklep z kupionymi artykułami spożywczymi, alkoholowymi i tytoniowymi, kasjer anulował jego zakup, a paragon wyrzucał.

Chciał sobie "dorobić". Teraz usłyszał zarzut

"Straty, na jakie naraził właścicieli wyniosły prawie 15.000 złotych - przekazali mundurowi.

Funkcjonariusze z komisariatu na Białołęce zaraz po zgłoszeniu sprawy rozpoczęli swoją interwencję. W efekcie zjawili się w placówce handlowej i zatrzymali 19-latka.

"Dochodzeniowcy przeanalizowali wszystkie materiały zgromadzone w tej sprawie, a następnie przesłuchali młodego mężczyznę. Przedstawili mu zarzut za kradzież - dodaje policja.

Podkreślmy, ze za to grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić