o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
ABA
|

Muzułmanin obchodził Boże Narodzenie. Został za to brutalnie pobity

71
Podziel się

We Francji pobito 20-letniego muzułmanina, ponieważ zamieścił w sieci zdjęcia swojej świątecznej kolacji. Rodzina młodego mężczyzny wzywa do ukarania sprawców. Atak został potępiony przez polityków.

Muzułmanin obchodził Boże Narodzenie. Został za to brutalnie pobity
(Pixabay)
bDJtMBqZ

Jak przekazuje "Le Figaro" 20-letni muzułmanin opublikował w sieci zdjęcia swojej świątecznej kolacji. Najpierw otrzymał kilka gróźb pod swoim adresem, a później został zaatakowany.

Zaatakowany za obchodzenie Bożego Narodzenia

Autor pogróżek powiedział, że jest zszokowany, że muzułmanin może obchodzić Boże Narodzenie. "Brudny syn białego, syn węża, syn policji" - pisał poszkodowanemu 20-latkowi.

bDJtMBrb

20-latek twierdzi, że miał spotkać się z autorem pogróżek, ale został zaatakowany przez trzech mężczyzn i brutalnie pobity. Według rodziny chłopaka była to zwykła zasadzka i próba ukarania muzułmanina za obchodzenie Bożego Narodzenia.

Zobacz także: Sylwester 2020. Polacy obejdą przepisy? Rzecznik policji: "Absolutnie nie ma mowy"
Ta sprawa nie może pozostać bez dalszych działań. To zachowania sekciarskie. Jest to niedopuszczalne w XXI wieku. Każdy może świętować, co chce, według własnego uznania - powiedziała matka ofiary.
bDJtMBrh

Trzej mężczyźni byli przesłuchiwani na komisariacie w Belfort. Twierdzą, że obie strony dopuściły się przemocy oraz że to 20-latek ich sprowokował. Atak został już potępiony przez media i polityków.

Młody człowiek zaatakowany za to, że obchodził Boże Narodzenie i że nie jest "dobrym Arabem". Nie ma miejsca na separatyzm w naszym kraju, nie ma miejsca na rasizm - napisał na Twitterze minister spraw wewnętrznych Gerald Darmanin.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDJtMBri
bDJtMBrC
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(71)
seniorka
2 miesiące temu
Ma prawo obchodzić to święto, ponieważ Jezus jest w Islamie prorokiem. Trzy religie mają jednego przodka Abrahama. zdziwieni?
NIE WIEDZIELI
2 miesiące temu
W islamie Jezus - po arabsku Isa - postrzegany jest jako prorok, a nie Syn Boży ani Bóg w jednej z trzech postaci. W Koranie wymienia się go z imienia aż 25 razy, sześciokrotnie zaś nadaje mu tytuł Mesjasz (albo „Chrystus” - w zależności, którym przekładem Koranu się posługujemy). Mówi się o nim także: „Posłaniec” i „Prorok”, a przede wszystkim „Słowo” i „Duch” Boży. Żaden inny prorok, nawet Mahomet, nie jest traktowany w Koranie z tak wielkimi honorami. Mało tego, mówi się, że wśród proroków uznawanych przez islam - w grupie tej są wszyscy żydowscy prorocy Starego Testamentu - Jezus ustępuje właśnie tylko Mahometowi. Uważany jest za poprzednika najważniejszego Proroka Islamu.
Radio Erewań
2 miesiące temu
Nie "muzułmanin został pobity" lecz muzułmanie pobili katolika obchodzącego Boże Narodzenia. Kiedy wreszcie przestaniecie siać tą wredną propagandę, o "biednych islamistach". Kasa ważniejsza od honoru i rozumu?
bDJtMBrD
kopista
2 miesiące temu
Nie "muzułmanin został pobity" lecz muzułmanie pobili katolika obchodzącego Boże Narodzenia. Kiedy wreszcie przestaniecie siać tą wredną propagandę, o "biednych islamistach".
Tacy są
2 miesiące temu
Muzułmanie Znają tylko przemoc.
Najnowsze komentarze (71)
MohaSred
2 miesiące temu
He he he, jak nie ma miejsca??? Przeciez Francja to kalifat.
gherh
2 miesiące temu
Jutro albo pojutrze czeka to wszystkich chrześcijan, katolików i ludzi wyznających wartości chrześcijańskie;
Apacz
2 miesiące temu
wygląda na to, że wyznawcy .............to nie ludzie...........
mirek
2 miesiące temu
Po to własnie Soros sprowadził muzułmanów do Europy aby prowokować do relgijnej wojny w taki właśnie sposób. Nie dajcie się.
Pablo L.
2 miesiące temu
Dlaczego muzułmanie u siebie - w krajach islamskich - stawiają ograniczenia osobom innej wiary (nawet mordują ich), a my w Polsce i Europie cackamy się z nimi. Jeżeli przestrzegają nasze prawo i zasady społeczne, to niech żyją u nas w spokoju. Ale gdy 'podskakują' i chcą nam - w naszym domu - narzucić swoje reguły, to wywalić ich najlepiej poza wody terytorialne Polski i niech płyną sobie do 'swoich', np. Arabii Saudyjskiej. A każdego grożącego nam w jakikolwiek sposób trwale likwidować.
aghata
2 miesiące temu
do tych co nie skumali...chodzi o goscia ktorego sklepali muzulmanie za obchodzenie swiat katolickich a gosc jest arabem i za zdrade w ich mniemaniu dostal a nie jak niektorzy zrozumieli ze katolicy pobili araba..czytac ze zrozumieniem a nie tak jak wam sugeruja media
zcx
2 miesiące temu
A w Polsce katolicy pobili innego katolika obchodzącego Ramadan.
Ernst
2 miesiące temu
Pewnie to katolicy a nie chrześcijanie. Poza tym Koran uznaje Jezusa jako proroka i świętego więc dlaczego Muzułmanin nie może obchodzić Bożego Narodzenia?
bDJtMBrv
zcx
2 miesiące temu
To nie bóg wymyślił Człowieka a Człowiek wymyślił boga.
mona
2 miesiące temu
Akurat we Francji jest tylu chrzescian ze guzik ich obchodzi taki muzulmanin ktory obchodzi Boze Narodzenie,to raczej jego bracia go ukarali.
mac
2 miesiące temu
Zaatakowali go koledzy za to ze kala ich religie a nie oburzeni chrzescijanie.
hzs
2 miesiące temu
jak to dobrze że PiS nie dopuścił do Polski napływu muzułmańskich fanatyków
woju
2 miesiące temu
nie napisali, bo to bardzo niepoprawnie, ale rozumiem ,że to koledzy muzułmanie go pobili , bo się sprzeniewierzył.
Plm
2 miesiące temu
Ot, miłujący pokój bracia w wierze.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić