aktualizacja 

Myślał, że umówił się z 12-latką. "Wiesz, że nie powinienem"

19

W Ruchocinku w Wielkopolsce zatrzymano 46-letniego Krzysztofa, który pisał w internecie do młodych dziewczyn i prosił je o zdjęcia w samej bieliźnie. W akcji zatrzymania udział wzięli policjanci z Gniezna.

Myślał, że umówił się z 12-latką. "Wiesz, że nie powinienem"
Akcja łowców pedofilów w Wielkopolsce. Zatrzymano 46-latka (Facebook)

Jak czytamy w mediach społecznościowych, zatrzymany mężczyzna starał się być bardzo ostrożny w swoim działaniu. Gdy wymieniał wiadomości z rzekomymi dziewczynkami, od razu bardzo prosił je o dyskrecję: "wiesz, że nie powinienem z tobą pisać, to grozi więzieniem" - podkreślał mężczyzna.

46-letni mężczyzna w opisanym materiale został nazwany wielbicielem dziecięcej bielizny, bowiem prosił dzieci o intymne zdjęcia. Gdy został zatrzymany przez łowców pedofili, przekonywał, że 11, 12, 13-letnie dziewczynki chętnie wysyłają mu takie rzeczy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zwierzęta przypominają o sprzątaniu lasu. Nagranie z Wigierskiego Parku Narodowego

Po jakimś czasie 46-latek zaproponował "12-latce" spotkanie. Zapraszał ją na lody. Miała sobie wybrać prezent od niego. Gdy doszło do konfrontacji, mężczyzna nie ukrywał zdziwienia i przyznał otwarcie, że taka sytuacja miała miejsce. - Jestem gotowy ponieść tego konsekwencje - powiedział mężczyzna.

W akcji zatrzymania udział wzięli policjanci z Gniezna. Funkcjonariusze obecnie zajmują się sprawą.

Wszyscy członkowie Fundacji ECPU Polska: ŁOWCY Pedofili pracują całkowicie za darmo, ale nie zmienia to faktu, że ich działania wymagają poniesienia konkretnych i to niemałych kosztów.

Jeśli doceniasz to, co robimy dla bezpieczeństwa polskich dzieci możesz wesprzeć naszą pracę dowolnym datkiem - dzięki temu możemy być jeszcze bardziej skuteczni - czytamy na ich profilu w mediach społecznościowych.

W Polsce zwalczaniem pedofilii zajmuje się także grupa "Strażnicy Dziecięcych Marzeń". Działają głównie w sieci, gdzie na najmłodszych użytkowników, korzystających z komunikatorów bez nadzoru rodziców, czyha mnóstwo niebezpieczeństw.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić