Angelika Karpińska| 

Wpadka na wizji. Rozmawiali właśnie o Putinie

Stacja telewizyjna Ukraina chciała porozmawiać z rosyjskim ekspertem o "spotkaniu dwóch dyktatorów" - Władimira Putina i Aleksandra Łukaszenki. W pewnym momencie na wizji pojawiła się naga kobieta.

Wpadka na wizji. Rozmawiali właśnie o Putinie
Naga kobieta niespodziewanie pojawiła się na wizji

Dwoje prezenterów telewizji Ukraina miało przeprowadzić wywiad z Dmitrijem Elowskim - rosyjskim ekspertem i zastępcą szefa niezależnej stacji telewizyjnej Dożd. Rozmowa miała dotyczyć spotkania Władmira Putina i Aleksandra Łukaszenki.

34-letni Elowski nie słyszał jednak pytań zadawanych przez prezenterów. W pewnym momencie zapytał osobę znajdującą się poza kamerą "Czy coś się dzieje?" i dodał, że "nic nie słyszy".

Wpadka na wizji. Kamera uchwyciła nagą kobietę

Nagle kamera obróciła się i pokazała kobietę, która była naga od pasa w górę. Widzowie mogli usłyszeć eksperta mówiącego "Cicho, cicho, cicho", gdy jego naga asystentka szybko odwróciła kamerę w jego stronę.

Prezenterzy zachowywali się profesjonalnie, starając się stłumić uśmiechy. Maksym Sikora powiedział widzom: "Skontaktujemy się z Dmitrijem nieco później. Jak rozumiem, są problemy techniczne...".

W międzyczasie będziemy kontynuować ten sam temat - dodała współprowadząca Anna Panowa.

Zobacz także: Fala Białorusinów w Polsce? Ostatnie wydarzenia zachęcają do przyjazdów

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić