Nauczyciel zapomniał wyłączyć kamerkę. Uczniowie nie wierzyli własnym oczom

77

Uczniowie szkoły katolickiej w Kolumbii po zdalnej lekcji fizyki zobaczyli, jak ich nauczyciel zabawia się z żoną. Miał zapomnieć wyłączyć kamerkę. Nastolatkowie nagrali to co się działo i udostępnili w mediach społecznościowych.

Nauczyciel zapomniał wyłączyć kamerkę. Uczniowie nie wierzyli własnym oczom
Zabawiał się z żoną podczas lekcji online (YouTube)

Do nietypowej sytuacji doszło w miejscowości Palmira w Kolumbii. Wszystko działo się po zdalnej lekcji fizyki w katolickiej szkole Educativa San Vicente de Paul. Po zakończeniu uczniowie zobaczyli, jak do ich nauczyciela podchodzi żona. Mężczyzna podnosi bluzkę żony i całuje ją w piersi.

W lekcji brali udział uczniowie w wieku 16 i 17 lat. Zszokowani uczniowie nagrali całe zdarzenie i udostępnili w mediach społecznościowych. Słychać nawet, jak jedna z uczennic krzyczy "O mój Boże!". Zdaniem dyrektorki szkoły, Patricii Duran Cespedes, taka sytuacja nie mogła mieć miejsce. W rozmowie z lokalnymi mediami zapowiada, że wobec nauczyciela wyciągną konsekwencje:

To była poważna sprawa. Nauczyciel popełnił niewłaściwy czyn - mówi dyrektor

Zapomniał wyłączyć kamerkę

Nauczyciel ewidentnie zapomniał wyłączyć kamerę, zanim zaczął zabawiać się z żoną. Postanowił przeprosić za swoje zachowanie. Jak mówi, po lekcji żona przyszła "się przywitać".

Oczywiście, to był mój błąd, ponieważ po zakończeniu zajęć nie zdawałem sobie sprawy z tego, że kamera nadal była włączona. W każdym razie nie zrobiłem tego celowo. To był przypadek i pragnę bardzo przeprosić wszystkich, kogo uraziłem - mówi nauczyciel.
Autor: BA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić