Dramat w Krakowie. Nagranie ze strażakami niesie się w sieci

597

W sieci pojawiło się nagranie z brawurowej akcji krakowskich strażaków. Uwieczniono moment, w którym funkcjonariusze uniemożliwiają próbę samobójczą.

Dramat w Krakowie. Nagranie ze strażakami niesie się w sieci
Strażacy uratowali życie mężczyzny (TikTok)

Krakowscy strażacy zyskali ogólnopolski rozgłos po przeprowadzeniu niecodziennej akcji ratunkowej. Na terenie jednego z osiedli mieszkaniowych pewien mężczyzna chciał odebrać sobie życie. Przygotowywał się właśnie do skoku z balkonu, gdy na miejscu pojawiła się straż pożarna.

Brawurowa akcja została nagrana przez świadka. Wideo przypomina scenę z hollywoodzkiego filmu akcji. Widać na nim, jak strażacy opuszczają się na linach z dachu budynku. Następnie lądują na balkonie mężczyzny, blokując mu drogę do skoku. Potem obezwładniają go, aby ten nie zrobił sobie krzywdy. Nagranie zostało opublikowane na TikToku.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Akcja strażaków zrobiła duże wrażenie na internautach. Komentując nagranie, zastanawiali się, czy mężczyzna odniósłby jakiekolwiek obrażenia po skoku z pierwszego piętra. Zwrócono również uwagę na sąsiadów, którzy bacznie przyglądali się wydarzeniom ze swoich okien. Sprawnie przeprowadzona interwencja została nagrodzona gromkimi brawami.

Zobacz także: Pracownik pod wpływem alkoholu w czasie pracy zdalnej. "W razie wypadku to wyłącza odpowiedzialność pracodawcy"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić