Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
GGG
|

Dramat w Krakowie. Nagranie ze strażakami niesie się w sieci

402
Podziel się:

W sieci pojawiło się nagranie z brawurowej akcji krakowskich strażaków. Uwieczniono moment, w którym funkcjonariusze uniemożliwiają próbę samobójczą.

Dramat w Krakowie. Nagranie ze strażakami niesie się w sieci
Strażacy uratowali życie mężczyzny (TikTok)

Krakowscy strażacy zyskali ogólnopolski rozgłos po przeprowadzeniu niecodziennej akcji ratunkowej. Na terenie jednego z osiedli mieszkaniowych pewien mężczyzna chciał odebrać sobie życie. Przygotowywał się właśnie do skoku z balkonu, gdy na miejscu pojawiła się straż pożarna.

Brawurowa akcja została nagrana przez świadka. Wideo przypomina scenę z hollywoodzkiego filmu akcji. Widać na nim, jak strażacy opuszczają się na linach z dachu budynku. Następnie lądują na balkonie mężczyzny, blokując mu drogę do skoku. Potem obezwładniają go, aby ten nie zrobił sobie krzywdy. Nagranie zostało opublikowane na TikToku.

Akcja strażaków zrobiła duże wrażenie na internautach. Komentując nagranie, zastanawiali się, czy mężczyzna odniósłby jakiekolwiek obrażenia po skoku z pierwszego piętra. Zwrócono również uwagę na sąsiadów, którzy bacznie przyglądali się wydarzeniom ze swoich okien. Sprawnie przeprowadzona interwencja została nagrodzona gromkimi brawami.

Zobacz także: Pracownik pod wpływem alkoholu w czasie pracy zdalnej. "W razie wypadku to wyłącza odpowiedzialność pracodawcy"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(402)
def
8 miesięcy temu
najgorsze to litować się nad takim. Rezultat będzie taki że wypije krew pomagającego i zakopie go w lesie. A problemy mają wszyscy finansowe i jeszcze gorsze więc nie ma wymówki
def
8 miesięcy temu
jaki w tym sens .. strażak ryzykuje życie, żeby uratować świra, który zaraz będzie utrzymywany z podatków, a może jeszcze kogoś skrzywdzi po drodze, może dzieci tego strażaka ..
Olo
8 miesięcy temu
Jedyny który by się tam zabił to ten strażak p lewej
KPC art.
8 miesięcy temu
Ten wulgarny głos ,który słyszymy w tle wydaje się wskazywać na co innego.Jeśli był to głos niedoszłej ofiary,to nie mamy tu chyba do czynienia z typową osobistą tragedią lub załamaniem psychicznym, a raczej upojeniem alkoholowym ?
zycie
8 miesięcy temu
normalnie jak kaskaderzy
dee
8 miesięcy temu
wydaje się ta akcja trochę na wyrost ale szanuję pomysłowość...
nick
8 miesięcy temu
jaki kraj taki samobójca...
luke
8 miesięcy temu
brawo!
fff
8 miesięcy temu
z tej wysokości to by nawet nogi nie złamał
mjr
8 miesięcy temu
Znam takich samobójców co to czekają aż ich ktoś "uratuje" zanim sami cokolwiek zrobią. Ludzie narażają życie aby ratować jakiegoś pajaca.Żenada. Samobójca jak chce odebrać sobie życie to zrobi to i nikt go nie powstrzyma.
Binek.
8 miesięcy temu
Średnio udana akcja
:-)
8 miesięcy temu
Nowe osiedle, mieszkanie w kredycie na 30 lat, utrata pracy..
Kpiarz
8 miesięcy temu
Bardziej spektakularny byłby tylko zjazd z dachu na linach Kpiarzdo sutereny, by tam obezwładnić 95ciolatka i odebrać mu klucz do strojenia pianina, którym chciał popełnić samobójstwo.
Obserwator
8 miesięcy temu
Biedny człowiek. Nie pozwolono mu nawet... no tylko na co? Płacze goły i bezbronny na balkonie... pewnie po wiadomościach TVP lub TVN lub ich wszystkich... Będzie dalej musiał żyć w tym polskim gnoju.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić