Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
ABA
|

Nagle zatrzymali pociąg. Policja wyrzuciła pasażera, poszło o maskę

13
Podziel się:

Pasażer linii kolejowych Eurostar został wyrzucony z pociągu przez francuską policję "za noszenie maseczki niewłaściwego rodzaju". Brytyjczyk, który utknął we Francji, oskarża funkcjonariuszy o bezpodstawną interwencję i agresję.

Nagle zatrzymali pociąg. Policja wyrzuciła pasażera, poszło o maskę
Francuska policja wyrzuciła pasażera z pociągu.

40-letni Brytyjczyk twierdzi, że został wyrzucony z pociągu "za noszenie maseczki niewłaściwego rodzaju". Powiedział także, że cała obsługa zachowywała się wobec niego nieodpowiednio i zwracała mu uwagę, mimo iż stosował się do zasad.

Wyrzucony za niewłaściwą maseczkę

Inną wersję przedstawiła obsługa pociągu. Twierdzą, że pasażer co chwilę zdejmował maseczkę i nosił ją na brodzie. Nie zwracał uwagi na liczne upomnienia.

Podczas podróży pasażer stał się agresywny w stosunku do zespołu pokładowego, gdy uprzejmie przypomnieli mu, aby założył maskę, jak jest to wymagane w naszych warunkach przewozu. W rezultacie pasażer został poproszony o opuszczenie pociągu na stacji Lille. W tej sytuacji obecność i pomoc policji jest normalną procedurą - oświadczyła firma Eurostar.

Według relacji świadków pasażer po kłótni z kierownikiem obsługi został usunięty z pociągu przez policję. Został otoczony przez co najmniej ośmiu umundurowanych oficerów, którzy chwilę z nim rozmawiali, a następnie wyprowadzili na stacji Lille w północnej Francji.

Pasażer uważa, że nie zrobił nic złego i to obsługa wraz z policją potraktowali go niesprawiedliwie. Ponadto mężczyzna utknął na stacji we Francji. "Teraz zostanę sam we Francji, a chciałem tylko wrócić do domu z podróży służbowej" - powiedział Brytyjczyk w rozmowie z ojczystymi mediami. Eurostar wyjaśnia sprawę wysadzenia pasażera.

Zobacz także: Migranci pobici przez chorwacką policję. Pałkami przeganiano ludzi z granicy Unii Europejskiej
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(13)
Ada
10 miesięcy temu
Moim zdaniem to przesada
Iei
10 miesięcy temu
We Francji brak jest już praw człowieka
ewq
10 miesięcy temu
Proszę nosić kondomy żeby podczas gwałtów nie zapładniać
Uchcaca
10 miesięcy temu
Tak nie ma maski gaci i szczepionki do obozu koncentracyjnego ....czy Adolf był zły gdy segregował ludzi nie on zakładał unię
Brawo
10 miesięcy temu
Brawo tak trzymać
Marian
10 miesięcy temu
New World Order nadciąga.....
Polak7
10 miesięcy temu
I dlatego nigdy do kalifatu francuskiego ani niemieckigo nie pojadę... innym turystom polecam to samo. Brak kasy nauczy ich szacunku
Milf
10 miesięcy temu
Czy maskodebilizm osiągnął już swój szczyt czy to dopiero przedbiegi? Jeszcze trochę a będzie strach pod własny prysznic wejść bez maski...
Koniec świata...
10 miesięcy temu
Łamanie prawa ciąg dalszy Policjanci wstyd
Zbigniew
10 miesięcy temu
U nas już po 20-krotnie 👮 złamała by wolności obywatelskie, były by sądy i dzikie wyścigi opozycji 🤣
Ja1
10 miesięcy temu
U nas już opozycja by donosiła do Brukseli na policję.
olo
10 miesięcy temu
Dlatego francuzi to jest pośmiewisko Europy zreszta tylko oni maja czołgi, ktore maja 6 biegów do tyłu i 1 do przodu na wypadek gdyby wróg zaatakowal od tyłu hehe
PL773
10 miesięcy temu
czysty totalitaryzm...
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić