Jacek Jaworek nadal nieuchwytny. "Czekamy na wyniki ekspertyz"

211

Od prawie 3 miesięcy trwają poszukiwania Jacka Jaworka, który jest podejrzewany o zabójstwo brata, jego żony i ich syna. Prokuratura przekazała informacje o postępach w śledztwie.

Jacek Jaworek nadal nieuchwytny. "Czekamy na wyniki ekspertyz"
Jacek Jaworek nadal poszukiwany (Policja)

Od 10 lipca trwają poszukiwania Jacka Jaworka. 52-latek miał zamordować swojego brata, jego żonę i ich 17-letniego syna. Masakrę przeżył tylko 13-letni Gianni, który podczas strzelaniny ukrył się w szafie, a później uciekł przez okno.

Mimo szeroko zakrojonych działań policji wciąż nie udało się odnaleźć zabójcy. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Okręgowa w Częstochowie. Przesłuchano już kilkudziesięciu świadków.

Nowe informacje na temat śledztwa ws. Jacka Jaworka

Prokurator Tomasz Ozimek przekazał Radiu ZET informacje o postępach w dochodzeniu. Poinformował, że śledczy czekają obecnie na wyniki ekspertyz z zakresu balistyki, badań śladów biologicznych oraz daktyloskopii.

Ma również wpłynąć ostateczna opinia po przeprowadzonych sekcjach zwłok - zaznaczył.

Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach wyznaczył nagrodę w wysokości 20 tys. zł za informacje, które pomogą zatrzymać Jacka Jaworka lub doprowadzą do jego ciała. Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KWP w Katowicach tel. 798031306, Komendą Miejską Policji w Częstochowie tel. 47 858 1255, albo z najbliższą jednostką Policji - tel. alarmowy 112.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Zobacz także: Mroczna historia ''wampira''. Jeden z najbardziej poszukiwanych morderców PRL

Autor: NB
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić