Nagrali dziwne zachowanie Putina. Rozmówca był zaniepokojony

Z nogą Władimira Putina działo się coś dziwnego. Prezydent Tadżykistanu bezwiednie się jej przyglądał, zanim zmusił się do odwrócenia wzroku. Przemawiający prezydent Rosji niczego nie zauważył.

Nagrali dziwne zachowanie Putina. Rozmówca był zaniepokojony
Dziwne zachowanie Władimira Putina (PAP)

O niepokojących zachowaniach Władimira Putina napisano już wiele. Tym razem uwagę obserwatorów przykuła noga prezydenta Rosji. W czasie spotkania na Kremlu Władimir Putin zataczał kręgi lewą stopą, wykręcając całą nogę.

Rozmawiał wtedy z prezydentem Tadżykistanu. Emomali Rahmon przez chwilę bezwiednie przyglądał się skręconej nodze rosyjskiego polityka, zanim odwrócił wzrok z nieco zakłopotaną miną.

Minęła kolejna chwila, zanim Rahmon spojrzał w oczy Władimirowi Putinowi i milcząco przytaknął temu, co mówił prezydent Rosji. Putin albo był nieświadomy tego, co się działo z jego nogą, albo doskonale nad sobą panował i zachowywał się, jakby nic się nie stało.

Putin później zmienił swoją pozycję na krześle i mocno postawił stopę na ziemi, gdy rozmawiał z Rahmonem o rozwoju stosunków politycznych i handlowych między Rosją a Tadżykistanem, ale jego nogi co jakiś czas ruszały się nerwowo.

Nagrali dziwne zachowanie Putina. Rozmówca był zaniepokojony

Niezręczny dla prezydenta Rosji incydent miał miejsce w trakcie spotkania członków Organizacji Układu o Bezpieczeństwie Zbiorowym (OUBZ) na Kremlu. Wzięli w nim udział przywódcy Rosji, Kazachstanu, Kirgistanu, Tadżykistanu i Armenii.

To nie pierwsze nagranie pokazujące, że Władimir Putin może być chory. Wcześniej uwagę zachodnich mediów przykuło dziwne zachowanie prezydenta Rosji podczas ceremonii z okazji Dnia Zwycięstwa. Władimir Putin na uroczystościach bardzo mało się ruszał, a kiedy już to robił, nie używał prawej ręki. Wszystkie jego gesty były niezgrabne i wykonywane ze sporym wysiłkiem. Niegdyś wręcz popisujący się tężyzną fizyczną Putin przez większość parady siedział nieruchomo, przykryty kocem.

Autor: DSM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić