Choroba Putina to rak krwi? Oligarcha nie ma wątpliwości

Portal "New Lines" podaje, że jest w posiadaniu tajemniczego nagrania, na którym jeden z oligarchów wyznaje prawdę na temat zdrowia Władimira Putina. Prezydent Rosji ma być rzekomo "bardzo chory" i zmagać się z rakiem krwi. Co więcej, FSB stłumiło te doniesienia, nazywając je "plotkami".

Choroba Putina to rak krwi? Oligarcha nie ma wątpliwości
Władimir Putin chce utworzyć nowy portal (PAP)

Portal "New Lines" przekazał, że nowe dowody świadczą o ciężkiej chorobie Władimira Putina. Dziennikarze dotarli do nagrań rosyjskiego oligarchy, który nazwał prezydenta Federacji Rosyjskiej "poważnie chorym na raka krwi".

Władimir Putin jest ciężko chory?

W tej sprawie do wszystkich dyrektorów regionalnych centrala Federalnej Służby Bezpieczeństwa miała wysłać "ściśle tajną notatkę", aby nie ufać "plotkom" o nieuleczalnej chorobie prezydenta.

Poinstruowano ich, aby nie ufali pogłoskom o nieuleczalnej chorobie prezydenta. Według źródła w jednej z jednostek regionalnych, które widziało notatkę, ta bezprecedensowa instrukcja miała odwrotny skutek, a większość funkcjonariuszy FSB nagle zaczęła wierzyć, że Putin rzeczywiście cierpi na poważną chorobę - napisał Christo Grozev, dziennikarz śledczy związany z serwisem "Bellingcat".

"New Lines" zwraca uwagę na dziwne zachowanie prezydenta podczas ceremonii z okazji Dnia Zwycięstwa. Władimir Putin na uroczystościach bardzo mało się ruszał, a kiedy już to robił, nie używał prawej ręki. Wszystkie jego gesty były niezgrabne i wykonywane ze sporym wysiłkiem. Przez większość parady Władimir Putin siedział nieruchomo przykryty kocem.

Putin zawsze był bardzo wysportowany i szczupły, ale ostatnio jego twarz i szyja stały się nieco grubsze. To tzw. wygląd cushingoidalny, związany z nadmiarem hormonów sterydowych - ocenia Ashley Grossman, profesor endokrynologii na Uniwersytecie Oksfordzkim.
Zobacz także: Specjalista komentuje mowę ciała Putina. "Na pewno nie jest zdrowy"
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić