aktualizacja 

Nagranie obejrzano ponad milion razy. Emerytka o rządach PiS

2178

Pewna emerytka gorzko oceniła rządy PiS. Kobieta nie ma wątpliwości, że rekordowa inflacja jest spowodowana przede wszystkim nieudolnością rządu. Nagranie, na którym seniorka mówi wprost, co sądzi o politykach PiS obejrzało już ponad milion internautów. Jarosław Kaczyński i Mateusz Morawiecki nie będą zachwyceni, gdy zobaczą wypowiedź kobiety.

Nagranie obejrzano ponad milion razy. Emerytka o rządach PiS
Emerytka ostro o rządach PiS. "To jest oszustwo, to jest jawne kłamstwo" (TikTok)

Viralem stało się nagranie na TikToku, na którym emerytka została zapytana o wysoką inflację i polityków partii rządzącej. Seniorka nie gryzła się w język.

Zdaniem emerytki to nieudolne działania rządu spowodowały tak wysoką inflację, którą obecnie mamy w Polsce. - A nie jakaś tam... putinflacja - kobieta z trudnością powstrzymała się od powiedzenia niecenzuralnych słów.

Kobieta została zapytana także o palenie chrustem w piecu w nawiązaniu do wypowiedzi wiceministra klimatu i środowiska Edwarda Siarki, który stwierdził, że "cały czas obowiązuje, za zgodą leśniczego, możliwość zbierania gałęzi na opał" w kontekście rosnących cen energii i materiałów opałowych.- Niech sobie sami palą chrustem, co my jesteśmy w epoce kamienia łupanego i chrustu. Nigdy tak nie było, no brak słów cenzuralnych - stwierdziła emerytka.

Dali emerytom dwa tysiące na rok, szczycą się, że dali nam tyle pieniędzy, a sobie wzięli na miesiąc po kilkanaście tysięcy. Ich inflacja nie dotyczy - oburza się kobieta.

Kobieta nie popiera rozdawania przez rząd 13. i 14 emerytury. - To jest oszustwo, to jest jawne kłamstwo - oceniła emerytka.

Kobieta powiedziała wprost, co najbardziej denerwuje ją w partii rządzącej.

Najbardziej mnie wkurza nepotyzm, złodziejstwo w tym rządzie i kłamstwo - podsumowała gorzko emerytka.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Pod nagraniem zamieszczonym na TikToku pojawiły się setki komentarzy. Viralowy film obejrzało już ponad milion użytkowników. Większość internautów zgadza się ze zdaniem emerytki.

"Dokładnie, dobrze powiedziała", "Mądra kobieta", "Szacunek dla pani. Brawo", "Mądrego to warto posłuchać" - czytamy w komentarzach pod filmem.
Zobacz także: Powrót absurdalnie wysokich rachunków w wakacje? "Takie historie to rzadkość"
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić