Nagranie z Poznania obiegło sieć. Kierująca autobusem ukarana

58

W stolicy Wielkopolski doszło do bardzo niebezpiecznej sytuacji, która zyskała ogólnopolski rozgłos. Kierująca autobusem MPK kobieta jechała pod prąd po kilkupasmowej jezdni. Została już ukarana.

Nagranie z Poznania obiegło sieć. Kierująca autobusem ukarana
Kierująca wjechała autobusem pod prąd (Facebook)

O sprawie zrobiło się głośno dzięki profilowi Poznański Trójkąt Bermudzki na Facebooku. Opublikowano na nim bardzo niepokojące nagranie ze stolicy Wielkopolski. Widać było na nim jeden z autobusów MPK, który jechał pod prąd na ruchliwej ulicy Lechickiej.

Kierująca autobusem spowodowała śmiertelne zagrożenie dla innych. Nie wiadomo, dlaczego kobieta postanowiła poruszać się w niewłaściwym kierunku jazdy. Jej rajd trwał kilkaset metrów. Gdyby nie trzeźwość umysłu innych uczestników ruchu, mogłoby dojść do prawdziwej katastrofy.

Kierująca autobusem poniosła konsekwencje za swoje zachowanie. Rzecznik MPK Agnieszka Smogulecka w rozmowie z WTK przyznała, że kobieta została ukarana naganą za naruszenie przepisów ruchu drogowego. Dzień po zdarzeniu sprawczyni zamieszania podeszła do wewnętrznych testów praktycznych i teoretycznych. Poinformowano, że zaliczyła je pozytywnie.

W związku z tym wydarzeniem, do którego doprowadziła została ukarana naganą za naruszenie przepisów ruchu drogowego - przekazała w rozmowie z WTK Agnieszka Smogulecka, rzecznik MPK.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Atak antyszczepionkowców. Reakcje mieszkańców Grodziska Mazowieckiego
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić