aktualizacja 

Nagranie z Ukrainy. Rosjanin zasnął w okopie. To stało się potem

Na Telegramie i Twitterze pojawiło się nagranie pokazujące rosyjskiego żołnierza śpiącego w okopach. Jego drzemka została przerwana przez ukraińskiego drona. Rosjanin był tak zaskoczony, że zaczął uciekać bez broni.

Nagranie z Ukrainy. Rosjanin zasnął w okopie. To stało się potem
Rosjanin został obudzony przez drony. (Telegram)

Film, który pojawił się na Twitterze pokazuje rosyjskiego żołnierza, który śpi w okopach. Jego drzemka zostaje niespodziewanie przerwana przez drona, który poza filmowaniem całej sytuacji, zrzucił też w okolice okopów bombę.

Drzemka przerwana przez drona

Żołnierz przeżył eksplozję. Jedyne co go uratowało, to, że pocisk nie wpadł do samego rowu, ale nieco w bok.

Na Rosjanina spadło tylko trochę gruzu. W powietrze zniósł się pył i dym. Żołnierz był w takim szoku, że niemal natychmiast wyskoczył z okopu. Z wrażenia upuścił swoją broń i uciekł bez niej.

Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy. Internauci jak zawsze wyśmiali zachowanie rosyjskich żołnierzy, ich brak przygotowania i "tchórzostwo".

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Wciąż lepsza pobudka niż z nowym dźwiękiem Androida
Mam nadzieję, że Rosja wkrótce zostanie pokonana i wojna się skończy. Żaden człowiek nie powinien przez coś takiego przechodzić - czytamy w komentarzach.

Od 24 lutego Rosjanie mieli stracić na Ukrainie ok. 46 250 żołnierzy. Oprócz tego Rosjanie stracili 12 142 jednostki sprzętu wojskowego przekazuje ukraiński Forbes. Jest to m.in. 1 936 czołgów, 4 251 transporterów opancerzonych, 1 040 zestawów artyleryjskich, 272 wyrzutnie rakiet, 148 zestawów przeciwlotniczych, 234 samoloty, 202 śmigłowce, 834 bezzałogowe statki powietrzne, 196 pocisków manewrujących, 15 jednostek nawodnych, 3 162 pojazdy (w tym cysterny) i 99 jednostek sprzętu specjalnego.

Zobacz także: Gen. Skrzypczak o groźbach rosyjskich propagandystów: to chorzy ludzie
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić