Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Natalia Bogucka
|

Napad na bank we Francji. Napastnik wziął sześciu zakładników

30
Podziel się:

W Hawrze na północy Francji doszło do napadu na bank. Sprawca wziął sześciu zakładników. Trzy osoby zostały już uwolnione. Policja obawia się, napastnik ma przy sobie materiały wybuchowe.

Napad na bank we Francji. Napastnik wziął sześciu zakładników
Napad na bank w Hawrze (Twitter.com, @macha_mcn)

Do napadu na bank doszło w czwartek ok. godz. 17. Uzbrojony mężczyzna wziął sześciu zakładników - pracowników i klientów placówki.

Lokalne media podają, że trzy osoby zostały już uwolnione. Wśród nich jest 53-letni mężczyzna, który sam zdołał uciec. Kolejne trzy osoby są dalej przetrzymywane przez napastnika.

Na miejscu trwa akcja policji, która próbuje prowadzić negocjacje ze sprawcą. Pojawiają się doniesienia, że mężczyzna ma roszczenia związane z Palestyną. Żąda uwolnienia palestyńskich dzieci "niesprawiedliwie zamkniętych w izraelskich więzieniach" oraz aby Palestyńczycy mieli dostęp do esplanady meczetu Al-Aksa w Jerozolimie - podaje dziennik "Le Figaro".

Napad na bank w Hawrze. Napastnik był znany policji

34-letni mężczyzna był już znany policji z powodu radykalizacji, posiadania broni i porwań. Francuskie media podają również, że ma zaburzenia psychiczne.

Policja otoczyła okolice banku i prosi mieszkańców o omijanie go szerokim łukiem. Jak dotąd nie ma informacji o żadnych ofiarach.

Zobacz także: Niepełnosprawny napadł na sklep. Broń trzymał nogami

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(30)
pol
2 lata temu
pytanie dlaczego chodził wolno a nie był w więzieniu czy w psychiatryku tak kończy się pobłażanie
Lukarena
2 lata temu
Skoro 53letni mezczyzna uciekl to juz nie "jest" zakladnikiem,lecz "był"!
SwojAk
2 lata temu
Jeżeli facet jest znany policji francuskiej to go szybko zlikwidują zresztą te nasze orły co pracują w policji kataru nie potrafią zlapac
Karol
2 lata temu
Robota dla GIGN
😂😂😂😂
2 lata temu
No co ktoś chciał wziąść chwilowe.
Zatroskana
2 lata temu
Boże drogi! Jaki on kochany! Chce uwolnienia dzieci z więzień! Jak to może być, że na całym świecie tylko on jeden podejmuje jakieś działania aby zwrócić uwagę świata na krzywdę Bogu ducha winnych dzieci?! Urzekła mnie ta historia, która nie zakończy się happy end`em :(
Polak
2 lata temu
Pan Macron jest oburzony,że Polska nie przyjmuje uchodźców...
prawak
2 lata temu
lewica bawi sie dalej
ccc
2 lata temu
Trzeba myslec potem zapraszać
xxx
2 lata temu
"Trzy osoby zostały już uwolnione; wśród nich jest mężczyzna, który zdołał uciec"
PROSZĘoPOMOC
2 lata temu
. ..zanim opowiem..., Chciałabym Przeprosić., mam nadzieję, że Nikogo Nie Urażam w ten sposób.,Bo wiem, że to nie jest miejsce na to wszystko..Ciężko Mi Pisać o swoich problemach. , każdy ma swoje własne.,, Jednak już nie wiem co robić.. Nie Mam Wyjścia., Mój Synek jest dla mnie  moim Całym Światem. .,Niespełna miesiąc temu Straciłam Pracę na skutek Pandemii.. Zostałam Bez Środków do Życia...Staram się zapewnić Synkowi wszystko co mogę, ale Stanęłam na Dnie., Nie mam Pieniędzy na Codzienne Życie..Dwa dni temu Syn chciał abym kupiła mu gazetę Minerały Świata,. Zabrakło mi 0,31 gr w kiosku i tłumaczyłam Pani, że mieszkamy blisko i jak tylko będę miała jakieś pieniądze to Odrazu Doniosę. Prosiłam ze Łzami w Oczach,. na nic się to nie zdało,. Syn siedział na ławce i jak podeszłam do Niego bez Gazetki powiedział tylko: Chodź mamuś nazbieramy kamyków pod blokiem.,Nigdy Nie zapomnę Jego Oczu..,Wtedy zdałam sobie sprawę, że jak mi ktoś nie Pomoże to Sama Nie dam sobie Rady..Jestem zdrowa, ręce Garną Się mi do Pracy tylko, Nie Mam Gdzie,.Poszłabym gdzieś na noc sprzątać,ale jestem Sama z Dzieckiem i nie mam Go z kim zostawić.Nigdy jeszcze nie byłam w takiej Sytuacji.Pracowałam,,,. starczało na mieszkanie i skromne życie..Synek Nigdy nie chodził Głodny...Teraz jest tak, że sama często Nie Dojadam, ,Byle Tylko mój Skarb miał wszystko co potrzeba. Nocami płaczę bo już nie daje rady,.Ta sytuacja Mnie Przerasta,, Jestem Załamana.Czuję, że zawodzę jako Matka. Jeśli Jest ktoś tutaj, kto po prostu chciałby choć trochę Pomóc., będę Wdzięczna do końca swojego życia., Każdy Gest jest dla nas wielką Pomocą. Dziękuję z góry, z Całego Swojego Serca,, Życzę Wam Wszystkim dobrego Czwartkowego Wieczoru . Ola z Torunia.                                    SGB Bank Spółdzielczy w Toruniu: 34 9511 0000 0000 5461 3000 0010 NASZ ADRES ZAMIESZKANIA I ZAMELDOWANIA: 87-100 Toruń ul. Jana III Sobeskiego 35/7,        .
bajabongo
2 lata temu
hehehe to do O!2
hanka
2 lata temu
"34-letni mężczyzna był już znany policji, m.in. w związku z posiadaniem broni i porwaniami. Francuskie media podają również, że ma zaburzenia psychiczne." Jakim cudem nie siedzial w wiezieniu?
ttttt
2 lata temu
skoro ma takie żądania to mógł napaść na bank w Izraelu a nie we Francji...
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić