Naprawdę to zobaczył. Porażająca wizja jasnowidza Jackowskiego

Krzysztof Jackowski jest niewątpliwie najbardziej znanym jasnowidzem w naszym kraju. Ostatnio profeta podzielił się kolejną wizją. O szczegółach opowiedział w rozmowie z "Super Expressem". Jego słowa nie napawają optymizmem.

Naprawdę to zobaczył. Porażająca wizja jasnowidza Jackowskiego
Krzysztof Jackowski (YouTube)

Krzysztofa Jackowskiego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Ten profeta cieszy się ogromną popularnością. Nie brakuje osób, które na bieżąco śledzą jego wizje. Oczywiście, należy je traktować z odpowiednim dystansem.

To dlatego, że często słowa Jackowskiego całkowicie mijają się z rzeczywistością. Czasami jednak jasnowidz miewa rację. Już niejednokrotnie udowadniał, że niekiedy potrafi przewidzieć, co wydarzy się w określonym czasie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo...

Zobacz także: Przepowiednia Jackowskiego na 2023 rok

Ostatnie słowa jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego są co najmniej niepokojące. W jego wizji dla mieszkańców Śląska brakuje choćby szczątkowego optymizmu. Profeta zapowiedział, że w Katowicach i okolicach pojawi się dużo wojska, a poza tym wystąpią liczne niepokoje.

Na Śląsku widzę dużo wojska. Dla żadnego miasta nie są to dobre wizje. Pojawi się jakiś niepokój na Śląsku. Widzę, jak zbiera się wojsko. Co to oznacza? To oznacza, że na świecie będą działy się bardzo złe rzeczy. I jak mówię, rykoszetem w Polsce też będą się działy złe rzeczy. Wiadomo, że jak na świecie rozgorzeje coś gorszego jak wojna na Ukrainie (...), to wiadomo, że w Polsce, będącej blisko Ukrainy, nie będzie można żyć normalnie. To się rozumie samo przez się. Będą się działy różne rzeczy, tak jakby echem 2023 rok nie da nam odetchnienia, tylko coś się spotęguje - powiedział jasnowidz Krzysztof Jackowski w rozmowie z "Super Expressem".

Wizja jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego. "To będzie najgorszy rok"

Krzysztof Jackowski jakiś czas temu pokusił się również o wygłoszenie przepowiedni na cały 2023 rok.

W 2021 roku w grudniu problemem był COVID - on nadal jest ten problem, tylko już w trochę innym wymiarze. Wtedy mówiłem, że grozi nam wojna. Mamy tę wojnę. Mówiłem też, że grozi nam kryzys no i mamy ten kryzys. Ja życzyłbym państwu i sobie, żeby ten 2023 był lepszy, ale jeśli mam mówić o swoich poczuciach, to chcę powiedzieć, że rok 2023 będzie rokiem konfrontacji. Problemy, które są od 2020 roku nie są zakończone. Niestety ten rok będzie najgorszym rokiem od czasu kiedy ja, a wiele lat już przepowiadam różne rzeczy jako jasnowidz, będzie rokiem konfrontacji - powiedział w wywiadzie dla Telewizji WP popularny jasnowidz.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić