Magdalena Ogórek odpowiada na hejt. Tak broni TVP

36

Magdalena Ogórek jest niewątpliwie jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd Telewizji Polskiej. Dziennikarka bardzo często musi się mierzyć z krytycznymi opiniami na temat braku rzetelności i stronniczości. Jak reaguje na takie przytyki?

Magdalena Ogórek odpowiada na hejt. Tak broni TVP
Magdalena Ogórek (Licencjodawca, AKPA)

Magdalena Ogórek aktualnie realizuje się jako dziennikarka TVP. Ostatnio postanowiła porozmawiać z Pomponikiem, a w trakcie wywiadu mówiła choćby o tym, jaką cenę ma popularność. Dała do zrozumienia, że sława ma zarówno jasne, jak i ciemne strony.

Płaci się cenę za utratę prywatności (...). O tym często nie wiedzą ludzie, którzy są po tamtej stronie. Utrata anonimowości zdarza się raz, tego już nie cofniesz - podkreśliła.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Margaret wróci do "The Voice of Poland"? Stawia jeden warunek

Ogórek pokusiła się również o odsłonięcie kulis pracy w TVP Info. - My jako stacja newsowa musimy to państwu jak najlepiej i najrzetelniej przekazywać. Do tego potrzeba jest dużo pracy, dużo skupienia, dużo przygotowania merytorycznego, ale także potrzebny jest uśmiech - dodała.

Magdalena Ogórek o atakach na TVP

W ostatnich latach absolutnie nie brakuje licznych ataków na Telewizję Polską. Jak na ten temat zapatruje się Magdalena Ogórek? Dziennikarka ustosunkowała się do zarzutów o stronniczość, manipulację faktami i niską rzetelność materiałów.

Naszą nagrodą na te wszystkie ataki, bo sporo ich doświadczamy, jest to, że widz pilotem wybiera nasz kanał, że oglądalność "Wiadomości" jest bardzo wysoka - zaznaczyła.

Jednocześnie zwróciła się do przeciwników TVP. Radzi im, żeby byli bardziej "powściągliwi w komentarzach". Uważa bowiem, że "każda stacja ma swojego widza". Ogórek ma też jasne zdanie na temat hejtu w sieci.

Nie chcę żyć w świecie, w którym się wzajemnie obrażamy. Miłością, tolerancją i zrozumieniem jesteśmy w stanie wygrać ze sobą dużo więcej (...). Niech polityka nie determinuje nam całego życia, bo wszyscy jesteśmy bardzo wartościowymi istotami - podsumowała.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić